GuruAnimale.com

Víťazi každoročné fotografickej súťaže - fotoekologiya 2013

British Ecological Society oznámila víťaza svoje ročné fotografickej súťaže. Tento rok si pripomíname 100. výročie organizácie zriadené na podporu výskumu životného prostredia.

Absolútnym víťazom sa stal Zoe Davis na jej image pozdraviť navzájom black-browed albatros z Falklandských ostrovov.

Gavin Ballantyne uznaný ako najlepší v kategórii "ekosystémov a biotopov". Na kvetu rododendronu kládol Běžníkovití z Dorset.

Daniel Metcalf chválený za image re-pokryté ružové výhonky z eukalyptu, ktorý je obklopený valcovým imperati. Takže príroda bol obnovený po lesný požiar.

Silviu Petrovany získal druhé miesto v kategórii "Životné prostredie a spoločnosť": makaka odpočinku v zálohe "Sacred Monkey Forest,nedaleko mesta Ubud na Bali.

Ellie Tsirkalli vyhral kategóriu študentov, odoslaním obrázkové Levantin leoparda (Apharitis Akamas) - «vlajkový» Motýle Cypru.

Jacob Bishop fotografoval, ako pavúk-skakunchik doprajte včelí med a získal druhé miesto v kategórii študentov.

Anna Carter vyhral motivačný cenu v kategórii "Ekológia v akcii" pre portrét Tuatara. Pripojené k zadnej časti ženskej role bavlnenej tkaniny, s ktorými sledovaný pohyb jašterica a zo zásuvky.

Kategória "životné prostredie a spoločnosť" vyhral snímku, z ktorého je ťažké pozerať sa inam. Tento žralok, ktorý vyplavilo na pobreží a v ktorom rebrá sú orežú. Carsten Meyer dostal na tichomorskom pobreží Mexika. Pred čínske fanúšikov tejto pochúťky tisíc kilometrov.

Dokončí výber Hans de Kron, ktorý vzdal hold prezerá Leopold na gréckom ostrove Lefkada.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Víťazi súťaže National Geographic fotosúťaže 2012Víťazi súťaže National Geographic fotosúťaže 2012
Fotoreportáž zo súťaže o najväčšiu tekvicuFotoreportáž zo súťaže o najväčšiu tekvicu
Výsledky foto súťaže anzang fotografovanie prírody competitioVýsledky foto súťaže anzang fotografovanie prírody competitio
Vo Veľkej Británii, tam bola súťaž o rýchlosti jesť cesnakVo Veľkej Británii, tam bola súťaž o rýchlosti jesť cesnak
Univerzitný lektor utratených zvierat, aby sa vyfotografovať sa s nimiUniverzitný lektor utratených zvierat, aby sa vyfotografovať sa s nimi
Víťazi súťaže 9. mikrofotografiou použitie OLYMPUS bioscapesVíťazi súťaže 9. mikrofotografiou použitie OLYMPUS bioscapes
Porota Photo Contest komédie voľne žijúcich živočíchov ocenenie vybrali víťaza 2015Porota Photo Contest komédie voľne žijúcich živočíchov ocenenie vybrali víťaza 2015
Najlepšie práce súťaže mikrofotografiou NikonNajlepšie práce súťaže mikrofotografiou Nikon
Najlepšie fotografie, ktoré tvrdia, že vyhrať fotografickej súťaže National Geographic Traveler v…Najlepšie fotografie, ktoré tvrdia, že vyhrať fotografickej súťaže National Geographic Traveler v…
Číňania konala prvá súťaž krásy pre zlaté rybkyČíňania konala prvá súťaž krásy pre zlaté rybky