GuruAnimale.com

Výsledky foto súťaže anzang fotografovanie prírody competitio

Museum of South Australia, zhrnul ročník súťaže ANZANG Nature Photography súťaž, venovaného povahe Austrálie, Nového Zélandu, Antarktídy a Novej Guiney.

Grand Prix bol Wayne Osbourne obrázok pre "Kŕdeľ chobotnice", vyrobený na útese Fiabaset medzi ostrovmi Raja Ampat v Západná Papua. Toto súostrovie je považovaný za jeden z najviac biobogatyh. Druh patriace obrázky hrdinov, ktorý práve vznášajú sa v hľadaní potravy, nie je definovaný.

Cenu za najlepší portfólio vzhľadom k Jenny Horsnell, ktorý poslal na nádherné obrazy súťaže šesť. Tu vidíme austrálskej Potápky (Tachybaptus novaehollandiae) vo forme veľkých dám.

Portrét hoverflies (Syrphidae).

Dymové draci Elanus axillaris vymenili korisť.

Arrows Xanthagrion erythroneurum vytvárať nové vážky.

Brood bulavousok (Ascalaphidae).

Ant Rhytidoponera metallica objasňuje vzťah woodlice. Pripomenutie: to bolo šesť fotografií Jenny Horsnell.

Víťazom v kategórii "správanie zvierat" sa stala snímka Sabine dlinnokryla (Cheilopogon furcatus). Tento lietajúce ryby Rohan Clarke zaznamenaný vo večernom svetle na pevnom povrchu mora pri pobreží západnej Austrálie. Ako iste viete, vyfotiť je to možné len po kliknutí na náhodne.

kategória Portrét vyhrala novorodenca Weddell (Leptonychotes weddellii), utesnené Gary Miller. Stojí za zmienku, že taký ako dieťa z pohodlného 37 ° C materského organizmu okamžite dostať do -25 ° C v Antarktíde. Zachrániť svoju hustú srsť a teplej materského mlieka v žalúdku.

Fascinujúce "wild Breg" uznávaný ako najlepší čierno-biele fotografie súťaže. Ka Kit Jung zistil, že farba bude musieť byť odstránené, keď poukázal na to, ako vlny prílivu prichádza odrážajú nebeskú vzor.

Botanická cenu získal Andrew Wallace pre lesné ksantorrei, oživenie po požiari.

Nočná búrka skončila, a v rannom slnku na jej snahe pripomínať obrie surf, pripomínajúce draka, ale austrálsky Gannet (Morus serrator) sa nebojí búrka. Fotografie Rob Smith uznaný ako najlepší v umeleckej kategórie.

V spore mladík vyhral 17-ročný Timothy Sargent. Skromný mladík niekoľko dní sledoval stáda ružová kakadu a raz nemohol odolať.

Les Peters vyhral kategóriu "ľudskou rukou", ktoré ukazujú, ako austrálsky pelikán (Pelecanus conspicillatus) a kormoránmi lovené v mieste, kde sa úrady rozhodli na čerpanie vody z jazera Alexandrina do jazera Albert.

V súvislosti s triumfálny pochod AGI (Bufo marinus) zo severnej Austrálie pilbarskaya obyvateľov severných vačkovcov kún (Dasyurus hallucatus), obklopený púšťou, môže byť posledný líniu obrany tohto podivného zvieraťa. Smrteľná rana sa však môže spôsobiť nie jedovaté ropuchy, a človek je vytvorený v oblasti šachty. Fotograf Henry Cook získal ocenenie za najlepšiu snímku na tému ohrozených druhov.

Cant SCAD Trachurus novaezelandiae a žraloka. Justin Gilligan podarilo zastaviť okamih a získať nomináciu pod vodou.

Dominic Barrington. "Zlato je raj." Víťazstvo v "divočine". Paradise Bay na západe Antarktídy volal veľrybári, ktorým sa podarilo dostať von živý z Drakovým prieliv. Pravdepodobne v prítmí svojho srdca vlajúce je mimoriadne silná.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Víťazi súťaže National Geographic fotosúťaže 2012Víťazi súťaže National Geographic fotosúťaže 2012
Fotoreportáž zo súťaže o najväčšiu tekvicuFotoreportáž zo súťaže o najväčšiu tekvicu
Vo Veľkej Británii, tam bola súťaž o rýchlosti jesť cesnakVo Veľkej Británii, tam bola súťaž o rýchlosti jesť cesnak
V Kalifornii, tam bol zápas najškaredšie pes na sveteV Kalifornii, tam bol zápas najškaredšie pes na svete
Najlepšie fotografie, ktoré tvrdia, že vyhrať fotografickej súťaže National Geographic Traveler v…Najlepšie fotografie, ktoré tvrdia, že vyhrať fotografickej súťaže National Geographic Traveler v…
Číňania konala prvá súťaž krásy pre zlaté rybkyČíňania konala prvá súťaž krásy pre zlaté rybky
Víťazi každoročné fotografickej súťaže - fotoekologiya 2013Víťazi každoročné fotografickej súťaže - fotoekologiya 2013
Výsledky súťaže o najlepší fotografie divokej prírody - 2012Výsledky súťaže o najlepší fotografie divokej prírody - 2012
Piesok Socha súťažePiesok Socha súťaže
Fotografická súťaž voľne žijúcich živočíchov fotograf roka 2013Fotografická súťaž voľne žijúcich živočíchov fotograf roka 2013