GuruAnimale.com

Vo Veľkej Británii, tam bola súťaž o rýchlosti jesť cesnak

Súťažiaci museli jesť toľko surového cesnaku po dobu piatich minút / BBC

Svetová súťaž rýchlosť príjmu potravy cesnaku sa konala vo Veľkej Británii, v Dorset, 14. septembra, píše BBC News. Pri bare, kde sa akcia konala, to zbieralo 26 účastníkov (súťaž sa konala prvýkrát a keď sa jej zúčastnilo len zástupcovia Spojeného kráľovstva). Podľa súťaže musel jesť toľko surového cesnaku po dobu piatich minút.

Víťazom sa stal Oliver Farmer z Charmouth, zjedol 49 strúčikov cesnaku po dobu piatich minút. Získal finančnú odmenu vo výške £ 100 ($ 160). Usporiadateľ súťaže Mark Boatwright nazýva tento výsledok "neuveriteľné".

Ali Harvey Sistaun jedli 46 klinček a získal tak druhé miesto. Povedal, že cesnak je "oveľa ostrejší" než sa stretne s divákmi, nesnažte sa podieľať na takejto súťaže s tým, že po pretekoch bol "full burn".

Usporiadatelia súťaže sa rozhodli v budúcom roku zmeniť pravidlá, aby súťažiaci mohli požiadať o zápis do Guinnessovej knihy rekordov. Aktuálny rýchlostný rekord jesť cesnak patrí Deepak Sharma Bazhageynu z Nepálu, ktorí jedli 34 strúčikov za minútu.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Kríženec bígla, baset boxer a vyhral súťaž o najškaredšiu pesKríženec bígla, baset boxer a vyhral súťaž o najškaredšiu pes
Výpisy el vyhrá titul najškaredšie plemenného psa na svete.Výpisy el vyhrá titul najškaredšie plemenného psa na svete.
Výsadba jarného cesnakuVýsadba jarného cesnaku
Vo Veľkej Británii sme vybrali najlepší pes na sveteVo Veľkej Británii sme vybrali najlepší pes na svete
Prečo cesnak hnije a čo s tým mám robiť?Prečo cesnak hnije a čo s tým mám robiť?
Vedci vysvetlil príčinu zlého dychu po požití cesnakuVedci vysvetlil príčinu zlého dychu po požití cesnaku
Čierna cesnak (black cesnak)Čierna cesnak (black cesnak)
Číňania konala prvá súťaž krásy pre zlaté rybkyČíňania konala prvá súťaž krásy pre zlaté rybky