GuruAnimale.com

Marathon schody Empire State Building

V New Yorku sa koná tradičný závod na schodoch Empire State Building.

Podľa Sky News, víťazstvo v dámskej aj pánskej súťaže vyhrali zástupcovia Austrálie. To všetko v maratóne sa zúčastnilo asi 700 ľudí z celého sveta.

Mužská časť prvej súťaži skončil Mark Born, prekonal 1576 krokov za 10 minút a 12 sekúnd.

Pre aktuálne austrálskej víťazstva bol ten prvý. Na druhom mieste bol tiež zástupcom Austrália: Darren Wilson strávil závodu 10 minút a 45 sekúnd.

Čo sa týka pretekov žien, potom sa najprv dokončil Susie Uolshem. Bežala až 86. poschodí behom 12 minút a 5 sekúnd.

Pre aktuálne austrálskej víťazstva bol štvrtý. Druhé miesto obsadila Brooke Logan s výsledkom 12 minút a 48 sekúnd.

Niekoľkonásobný majster preteky na schodoch Empire State Building nemecká Thomas Dold nezúčastnil tohto maratónu. V takom prípade, ak vyhral, ​​bolo by to ôsmy jeho kariéry bežca na schodoch z najznámejších mrakodrapov v New Yorku.

V roku 2013 sa preteky po schodoch Empire State Building sa konal 36. čas.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Mesto budúcnosti - mesto na obloheMesto budúcnosti - mesto na oblohe
Vo Veľkej Británii, tam bola súťaž o rýchlosti jesť cesnakVo Veľkej Británii, tam bola súťaž o rýchlosti jesť cesnak
Palio di Siena dostihPalio di Siena dostih
Zúriacej slonov v indickom štáte kamatakaZúriacej slonov v indickom štáte kamataka
Stig Severinsen - potápač, ktorý je schopný zadržať dych na 22 minútStig Severinsen - potápač, ktorý je schopný zadržať dych na 22 minút