GuruAnimale.com

V americkom zoo usporiadala korytnačí závod

Indianapolis Zoo, Indiana, ktorá sa konala tradičná Závod Zoopolis 500 účastníkov, z ktorých sú korytnačky, povedal WIBC Indianapolis. Cenu za víťazstvo v súťaži bola celá doska z rôznych druhov ovocia a bobule.

Korytnačí preteky sa stali akousi paródiou tradičného automobilových pretekov Indianapolis 500, ktorý sa koná v Indiane od roku 1911. Špeciálne pre korytnačky súťažného oblečený v špeciálnom tartan "pretekanie" tvoriť a za predpokladu, rodných čísiel. Všetky zvieratá, ktoré boli vydané na začiatku, bol pomenovaný na počesť účastníkov Indianapolis 500.

Počas pretekov korytnačky vyzývajú zástupcovia zoo, ktorý sa snažil v každom prípade zaslať zvieratá na cieľovej čiare. Avšak obyvatelia Zoo Indianapolis bol do značnej miery ignorovaná a ľudia lezú v smere, v ktorom chceli - a to aj opakovane účastníci závod musel nasadiť tak nejdú na scestie.

V roku 2011 sa opäť víťazom Zoopolis 500 sa stal samec korytnačky, pomenovaný Dan Weldon po miestnom pretekár. Napriek tomu, že to bol Dan dostal na cieľovú čiaru ako prvý, darčeky v podobe ovocia a prijal jeho rivali. Dan tiež dostal maškrtu okrem suvenír veniec a mlieka.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Na Novom Zélande, muž kúpil supermarket v korytnačky a prepustil na sloboduNa Novom Zélande, muž kúpil supermarket v korytnačky a prepustil na slobodu
Veterinári boli prekvapení, učiť sa, že korytnačka prehltol korytnačkuVeterinári boli prekvapení, učiť sa, že korytnačka prehltol korytnačku
Kariet praváKariet pravá
Biológovia našli na svete jediný svietiaci korytnačkaBiológovia našli na svete jediný svietiaci korytnačka
Stovky korytnačiek narušená pristátie lietadla na letisku v New YorkuStovky korytnačiek narušená pristátie lietadla na letisku v New Yorku
Zmeinosheie alebo zmeinosheynye korytnačky (lat. Chelidae)Zmeinosheie alebo zmeinosheynye korytnačky (lat. Chelidae)
Sandy marathon (Marathon des Sables) - 2011Sandy marathon (Marathon des Sables) - 2011
23. Mája - v deň, keď korytnačka!23. Mája - v deň, keď korytnačka!
Rakúsky zoo zrútila 115-ročného korytnačí manželstvaRakúsky zoo zrútila 115-ročného korytnačí manželstva
Víťazom prestížnej výstave sa stal Pekingese názvom MalachiVíťazom prestížnej výstave sa stal Pekingese názvom Malachi