GuruAnimale.com

Zvieratá v chlebe: neplechu alebo hlad?

Video: Hlad nie je teta. Legrační zvieratá kradnúť jedlo

Robiť zvieratá, ako chleba? Ach - áno! Iba tu v akom zmysle?

Video: hladné sliepky Kurčatá jedli chlieb

Dávajú prednosť jesť alebo si s ním hrať? A teraz uvidíme. Predstavujeme našu galériu s názvom "Zvieratá v chlebe."

Zvieratá v chlebe.
Zvieratá v chlebe.


Vtáky, mačky, psy - všetci sprisahali a rozhodla pózovať pre kameru "v potravinách." Poďme sa pozrieť a rozhodnúť, či sú dobre urobil ...

Video: Krádež, hladu a žobranie: ako prežiť sýrskej deti vo vojne

"Toast" plnené mačacie papule: originálne, ale nie chutné!
"Hot dog" v pravom slova zmysle "hot dog." Robiť pes vie, čo je teraz - jedlo?
Tento holub bolo zle a namiesto toho sa rozhodol otočiť hulahupa kôrku chleba. Oh, nie, aby ho vidieť štíhly pás!
Tento holub bolo zle a namiesto toho sa rozhodol otočiť hulahupa kôrku chleba. Oh, nie, aby ho vidieť štíhly pás!
Nedisciplinovaní mačka sa snaží predstierať, že tento kus chleba na krku - nie svoju prácu. Aký mazaný!
Nedisciplinovaní mačka sa snaží predstierať, že tento kus chleba na krku - nie svoju prácu. Aký mazaný!
To briadkou si predstavuje sám novinár. Len miesto televízora z nejakého dôvodu zvolili tosternogo kus chleba!
To briadkou si predstavuje sám novinár. Len miesto televízora z nejakého dôvodu zvolili tosternogo kus chleba!
Naivita z týchto troch myší, tam je proste žiadny limit ... alebo je to arogancia? Mimochodom - sú dobre usadil!
Naivita z týchto troch myší, tam je proste žiadny limit ... alebo je to arogancia? Mimochodom - sú dobre usadil!
Zo všetkých vyshepredstavlennyh uličnícky dieťa tento roztomilý škrečok - najpresnejší. Je to stojí za to, aby ho aspoň chváliť za to, že nemal dať na koláčik na hlave miesto klobúku!
Zo všetkých vyshepredstavlennyh uličnícky dieťa tento roztomilý škrečok - najpresnejší. Je to stojí za to, aby ho aspoň chváliť za to, že nemal dať na koláčik na hlave miesto klobúku!

Foto z internetu.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Sad mačka nie je vždy hladSad mačka nie je vždy hlad
Irkutsk vedci vynašli Island Moss chlebaIrkutsk vedci vynašli Island Moss chleba
Hnojenie kvasiniek uhorkyHnojenie kvasiniek uhorky
Zázrak, na ktorý zázračne odhadoval našich predkovZázrak, na ktorý zázračne odhadoval našich predkov
Zvyky britských mačiekZvyky britských mačiek
Taiwanský blázon melón chliebTaiwanský blázon melón chlieb
Moja mačka z pekla (moja mačka z pekla)Moja mačka z pekla (moja mačka z pekla)
Creative sendviče umelec cassia HauptCreative sendviče umelec cassia Haupt
Prečo mačka hľadá do očíPrečo mačka hľadá do očí
Hnojenie uhorky droždie (chlieb)Hnojenie uhorky droždie (chlieb)
» » Zvieratá v chlebe: neplechu alebo hlad?