GuruAnimale.com

Kambodža - krajiny pavúkov a kešu

Video: Amazing kuchyne Kambodža. časť 2

Harald napísal: s jedlom v Kambodži, mimochodom - plná objednávky. Mora cez južné časti krajiny, najväčšie jazero v juhovýchodnej Ázii, Tonle Sap a hlbokými riekami - lovený na brehu radu rýb a ďalších vodných plazov, že hriech nevyužiť. Miestne všetko toto bohatstvo radi jedia a tsedyat v škôlke viete, kto - a bescheshuychatoe razdvoekopytnoe od všetkého ostatného, ​​a pozre všetko. A čo v Kambodži svenina. Vieš, čo tam svenina? Vezmite to, rovnako ako to "dýcha"! Čerstvá vôňa kebab a požiadal, aby radšej hodil na grile alebo navlečené na ihle - svieži, sladká a veľmi šťavnatá. Je pravdepodobné, že tunajšie ošípané kŕmené mladých ošípaných a mačiek môže byť. Nie nadarmo, pretože v Kambodži toľko psov a mačiek dvakrát prepočítal.

S produktmi, s výnimkou snáď všetkých molochki - k dispozícii je tiež plná poradí. Dosť na to, ísť na trh vyzdvihnúť fast food, ako nájsť svoje obľúbené hamburgery, pyureshechku alebo dokonca variť plnú ukrajinský boršč. Ale na thajský pikantná polievka Tom yum dosť, a pôjdete, dobre variť dobré Tom Yum po návšteve Dorogomilovsky?

Kuchyňa Kambodža nie je chutný Thai príklad, z ktorých väčšina je trudnousvaivaemaya expozícia ADOA plameň a od notoricky známy "pad-tý" začínajú byť zavesený na tretí deň. Nie ako príklad a indonézska zhizhenke čerstvej zeleniny a byliniek z používania, z ktorých takmer okamžite začnú cítiť swamp ropuchy. Je to tak jednoduché a niektoré domácky. Môžete stále jesť na jednom mieste všetky rovnaké rybiu polievku alebo rezance s mäsom omáčke s vajcom, a to neunaví ako neúnavne matkinej polievky a kotlety. V skutočnosti, mnoho ľudí - a potom sa rozhodli usporiadať večerné rodinné stolovanie v rôznych lacných jedální, namiesto aby ich utratili veľa času pri sporáku.

Všetko, čo to je hedonizmus, obžerstvo - je to dobré. Ale ja som často pýtali - je pravda, že na ľuďoch vášho Thajskom a Kambodžou tiež zožratie jašteríc? - môže pohltiť, ale nie často. Aspoň som si istý, že od Pol Pot sotva stretol s rodinou na večeru jedol misku žabie šunky, drevené masky a vyprážanými vodných chrobákov. Ale dopriať raz týždenne, ale trochu cukru za dobrý film - to prosím. A dopyt vytvára ponuku, je treba povedať - to všetko rozmanitosť nie je bežné, ale to je nájdené v mnohých maloobchodných regáloch Kambodža. Úprimne povedať, po 7 mesiacoch života v tejto krajine, nepozerám sa na všetkých týchto vyprážaných švábov a cikád ako exotické. Myslím, že to je celkom znesiteľný predjedlo na pivo, ale stále staromódny radšej sušené ryby, krabie klepetá alebo sušené chobotnice, ktorá v Kambodži aj vo veľkom množstve. Niekedy sa s rybou na obale, nie, nie áno a získať dva alebo tri z kováča, Pozerám sa na to ako bonus, šťastných hrumkayu vyprážaný hmyz, vychádzajúc z hlavy a pitie studené pivo.

Ale tam je pochúťka v Kambodži, že Kambodžania sa oceňujú ako exotický a je pripravená ísť na to veľa kilometrov, pavúk hrany. Okraj tohto - malá obec Skuon 70 kilometrov od hlavného mesta, na ceste z Phnompenhu do Kampong Cham. Byť posledný víkend na podnikanie "peň" Požičal som potoped a šiel sám pochopiť vrcholy exotickej kuchyne Kambodži.

Niekto v internety ponarasskazyval že diaľnice 6A - jeden z najlepších v krajine. Nechajte svoje dospelé deti nečítajú vám nejaké príbehy, ak je pod vplyvom senility vám premeniť zhnité huby. Dve tretiny ceste ku križovatke s track 61 potrebu ísť na hrboľaté opravu ciest, obklopil kluby íl prach a piesok posyp zuby.

Na ceste, som dohnať vlak školáci kolyadunov. V súčasnej dobe je výška čínskeho Nového roka a priekopníkov prišiel do záhuby na vreteníka miestnej čerpacej stanici, ale povzryvat petardy nebezpečne blízko.

Nakoniec - hrana kešu a helitserovyh.

Bit krúžil na trh cestnej a rýchlo nájsť "bod" predaja ženy držiace farebný šťastie. 4 osoby, okrem iného - dolár.

K dispozícii je námietka. Mám strach z pavúkov od detstva. Aj zo všetkého najviac bojí pavúkov. Nie je pravda, ale veľký a vrtký - veľký strach. A potom si predstaviť, rúti sa ku mne starenu s lopatou plný obrovských pavúkov žije s výkrikmi "A-PYN! A PYN!" (Rovnako ako v miestnej volal nejaký jedovatý tarantula). Kričím - stop! Nechoď hlupáka! Nemám oči? Nechcel som ísť hore? Ak dolár a okamžite? Všetci ste počuli o pocite hrôzy cítila niektorými ľuďmi ?! - až potom som si uvedomil, že je to všetko povedal rusky. Gestá na starenu zastaviť a dať vedro. Starostlivo a prísť s námahou. Najväčší strach! - Teraz nespúšťať "Vtipy" v duchu vedel, "rameno zasadiť", garknut "hrrrrrr" v uchu. Medzitým sa do vedra beží batoľa a začne strkať svoje kypré chápadlá do vedra s monštrami.

Matka batoľa zdvihne dva veľké vzory a stavia ich na bruchu potomka. - No tak, Barang, dolár, že dieťa chce zmrzlinu.

Stačí sa pozrieť na jeho odpaľovanie oko - rovnako ako Cyclops!



A to žihadlo odstrániť? Matka má pavúka do dlaní a ukazuje, že všetko je na svojom mieste. Potom klinec poddevat chelicery Tarantula nervózny snaží uchopiť prstom, počula cvaknutie na klinec, takmer pohrýzol. Potriasa rukou - pavúka v vedre. Full uhryznutie nedošlo - skúsenosti a odvahu prišiel na pomoc.

Video: Kambodža - Pri hľadaní dobrodružstva s Michaelom Kozhukhov

Ochrannú pauchyatinoy stane takhle: Keď je drahé auto alebo autobus plný bieleho Barangay prišiel na trh, s davom kilogramov vyprážaných Tarantula v žiadnom okamihu rúti k vozidlu, a kokrhání Gulden - ale to ešte kyslý. - pre vedierko? Dávam menej. - Po druhé, tekutý, Ruddy. - trvať 5, 6 dať.

Čo suchenysh, fotiť pre Phnom Penh post? A ja som tu dva pauchyatiny balíček bude písať, nazhrusya a zajtra jeho kobýl, že šijací stroj, aby vám ušiť biele šialenca, nohavice, ale zbabelci kelvinklyan $ 2, prinesie do búdy a tyče tak odchýliť, ktoré už pomolodeyu potešenie, a to je tým, že hormóny ..

Teta prišla na drahé Lexus s vodičom, kúpil za 10 dolárov pavúky a trochu vľavo v smere hlavného mesta. Po prvej úsmevy bodro ržání, hoci prvé fotografie napäté vážne.

Video: I-Witness: jesť vyprážané pavúkmi v Kambodži

Žuť vnútri Tarantula v podstate nič. Chlpatý nohy s pruhmi mäsa a malé porézny polia mäsa pod plášťom.

Čo ochutnať hovoríte? Niečo medzi krevety a kuracie mäso. Ale Arachnidian.

Takže pesimizmus psto. To všetko, samozrejme, atrakcií. A nakoniec nie je práve príjemné. Trading priťahuje žobrákov, ktorí majú radi a škoda, a nechcú dopriať. Bender je zakázané! Žobrák dievča hrá s pavúkom. Len nech to nie je to isté. Každý si vyberie detstvo a Grushki tak, že vidí fit!

Pauchary denne vo vedre tak, smažiť, že jednoducho zomrie. Okrem všadeprítomných mravce okamžite prilepené k záhube tela. Žena skúma pozostatky pauchyatiny striasť aj polomŕtvy od mravcov kŕdľov a okamžite sa vznietiť.

Video: pavúky, hmyz & Najnebezpečnejšie tvor Kambodža @nojokehoward

Tento konkrétny správať ticho a potom sa obrátil na krku dieťaťa v dvoch sekundách. Pozorný matka okamžite presádzajú svoju baculatou malého chlapca na temene hlavy. A ak máte stále uhryznúť do krku, je to bezpečné?

Keď som išiel do Skuon bola myšlienka ťahu s miestnym lovu. Ale keď som sa prišiel pozrieť na obchode, ako sa niečo už rozmyslel. Myslel som si, že sa kliešť na pamätiach už majú.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Podvodník z Vologda zmenili plemená mačiek a psov s pomocou farby a lepidláPodvodník z Vologda zmenili plemená mačiek a psov s pomocou farby a lepidlá
Mačka, pre spásu, vyliezol na klietku bitúnokMačka, pre spásu, vyliezol na klietku bitúnok
Medzi najobľúbenejšie a neobvyklé pokrmy z hmyzuMedzi najobľúbenejšie a neobvyklé pokrmy z hmyzu
Cassie, sedemročný border kólia, najhrubšia pes UKCassie, sedemročný border kólia, najhrubšia pes UK
Ako rastie kešu?Ako rastie kešu?
Kolónie Tarantula zachytený KambodžaKolónie Tarantula zachytený Kambodža
Pasívne fajčenie je škodlivé pre zvieratáPasívne fajčenie je škodlivé pre zvieratá
Britskí vedci vytvorili biodetektor výbušninyBritskí vedci vytvorili biodetektor výbušniny
Obrie ibis - vták, ktorý môže zmiznúťObrie ibis - vták, ktorý môže zmiznúť
Recept kebab jahňacieRecept kebab jahňacie
» » Kambodža - krajiny pavúkov a kešu