GuruAnimale.com

One Ear žobrák

Peterhof Park. Kto vie, že môže myslieť, že sa jedná o obyčajný proteín, ale nie je tomu tak. Jej meno je jedno ucho. Nie je ťažké uhádnuť, pretože nemá jedno ucho, ktoré stratil v mladosti. Vďaka jeho bojovného ducha, sa stal významným v "lese" okolo "Gold Mountain", a to vďaka odtrhnúť mu ucho, podľa ktorého môže byť izolovaná z davu kolegami, bol uznaný a milovala mnoho ľudí.

Vždy pošmykol kus lepšie matice pre chutnejšie a jeho bojovný duch sa pridať kus prijaté od suseda. Taký dobre kŕmené a uvoľnený životný štýl na štíhlu líniu zvyčajne nevedie, že to neviedlo, aj podľa meradiel jesennej veverička, nebol chudý.

Video: Jack Russell teriér - žobrák !!! 😄😂 Dogs 🐶 Comedy

A ako ste sa sem dostal tenký, kedy minúta zadarmo no ...

Video: Jack Russell teriér s názvom Volt!

-Či už chýbať chutné, sedieť, čakať, sledovať.

-Niekedy sa po dlhú dobu nikto nejde hlad, na počkanie, a potom môžete ísť do obchodu ... V tejto dobe sme sa rozhodli jesť vysuší.

-Po jedle, umyť nohy musí byť dobre ...



-No, tak ďaleko som išiel pre sušenie, tak dlho, ako je umývanie nôh, čo je zlé ľudí nalial suseda semená. Je to vždy stojí len minútu opustiť miesto, potom to všetko prejde. Bolo nutné k odrazenie nehanebné suseda z jeho semien ...

- A tu tak nečakane, som sa dozvedel, a navrhol maticu. Spočiatku som sa urazil, že určený iba jeden, potom jednoducho, veľký orech ...

... ale potom ešte urazil, ja túto maticu hrýzli, sused pol vedra slnečnicových semien fed podvádzal všeobecne ...

-Um, kam šli, potom mojej matky otsypte viac ...

Video: Fox a Jack Russell teriér dalmatíncov

-Oh, ťažké a nemotorné, ľudové umelca života ...

Video: Jack Russell šteňa 7 dní. Jack Russell pes 1 týždeň

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Jack Russell teriér prekročili vek na 22 rokovJack Russell teriér prekročili vek na 22 rokov
Jack Russell s názvom Daisy oslavuje 100. výročieJack Russell s názvom Daisy oslavuje 100. výročie
Nezvyčajné priateľstva teriér a šelmyNezvyčajné priateľstva teriér a šelmy
8 Mesiac fox a 10-ročný Jack Russell nemôže bez toho, aby sa navzájom8 Mesiac fox a 10-ročný Jack Russell nemôže bez toho, aby sa navzájom
Blind teriér a bulteriér-vidieť oko v búrke boli zachránené vďaka priateľstvaBlind teriér a bulteriér-vidieť oko v búrke boli zachránené vďaka priateľstva
Pes v Spojených štátoch vytvoril svetový rekord v behu na dvoch noháchPes v Spojených štátoch vytvoril svetový rekord v behu na dvoch nohách
Jack Russell teriér: cesta ku sláve hviezdyJack Russell teriér: cesta ku sláve hviezdy
V centre Londýna, sme zistili obrovský mŕtvu krysuV centre Londýna, sme zistili obrovský mŕtvu krysu
Malý Jack Russell vzali kus mäsa mláďatáMalý Jack Russell vzali kus mäsa mláďatá
Psa menom konzho - šampión v behu na predných noháchPsa menom konzho - šampión v behu na predných nohách
» » One Ear žobrák