GuruAnimale.com

Američania sa pripravujú na súťaž o najškaredšie pes na svete v roku 2013

Tento týždeň, psi z celého sveta sa stretnú v súťaži "antikrasoty", kde je šanca na výhru je len vo veľmi, veľmi škaredé psa. Súťaž "najškaredšie pes World 2013" sa bude konať v Kalifornii je 25 krát!

Titul "svet je najviac škaredý pes" budú udelené už 25 krát

Mopslíci, teriérov, čivavy, jazvečíky a čínsky chocholatý pes sa bude bojovať o titul. V posledných rokoch, psy vyhrali súťaž s odchýlkou ​​v exteriéri Chihuahua a čínsky chocholatý pes.
Psy sú hodnotené v štyroch hlavných kategóriách: prvé dojmy, jedinečné vlastnosti, osobnostné a reakcie publika. Víťazom bude nielen hrdí na zaslúžený titul "najškaredšie psím svete", ale tiež dostanú v hotovosti o veľkosti $ 500 cenu, rovnako ako si môžete vychutnať jedlo v miestnej reštaurácii.

Žiadatelia a víťazi minulých sezónach:

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Podvodné krajiny moderných akváriíPodvodné krajiny moderných akvárií
Spojené štáty zvolila najškaredšie pes v roku 2016Spojené štáty zvolila najškaredšie pes v roku 2016
Fotoreportáž zo súťaže o najväčšiu tekvicuFotoreportáž zo súťaže o najväčšiu tekvicu
Kríženec bígla, baset boxer a vyhral súťaž o najškaredšiu pesKríženec bígla, baset boxer a vyhral súťaž o najškaredšiu pes
Čínsky chocholatý pesČínsky chocholatý pes
Výpisy el vyhrá titul najškaredšie plemenného psa na svete.Výpisy el vyhrá titul najškaredšie plemenného psa na svete.
V Kalifornii, tam bol zápas najškaredšie pes na sveteV Kalifornii, tam bol zápas najškaredšie pes na svete
Víťazom súťaže, najškaredšie pes na psa sa stal mire` Magli z Veľkej BritánieVíťazom súťaže, najškaredšie pes na psa sa stal mire` Magli z Veľkej Británie
Najškaredšie pes na svete udelený za hrdinstvoNajškaredšie pes na svete udelený za hrdinstvo
Vzácny Beyoncé tvrdí, že titul najmenšieho psaVzácny Beyoncé tvrdí, že titul najmenšieho psa