GuruAnimale.com

Čierna lovci

Tento príbeh nie je výplod fantázie autora, to sa skutočne stalo. Jeden môj priateľ, ktorého meno som sa z pochopiteľných dôvodov, nebudem menovať, mi povedal, že o tom, ako išiel k jednému z "čierna" Lovci v Afrike chytiť exotické zvieratá.
čierna lovci


"Všetko to začalo tým, že som zrazu zavolal jeden zo svojho starého priateľa a ponúkol letieť s ním do Egypta. A nielen to, ale v danej veci.

"Viete, chrípka spoločník spadol a vstupenky sú už kúpili. A ty si zoológ, zvieratá pochopiť. Ak budete súhlasiť - kompenzovať cestovné náklady, plus 30 percent zo zisku - sú vaše. Tak ako sa vám také podmienky?"- Počul som, že cez praskanie a syčanie v slúchadle. Ponuka bola lákavá, ale ja som v žiadnom zhone, aby vyjadrili svoj súhlas. "Pozrite sa, je to všetko dobré, ale &hellip-, ak bol ulovený, čo potom?", "chytro" - povedal, že môj partner - "Nerobím prvý rok, mám všetko nastaviť. Teraz je rovnako bezpečné ako kožušina z Grécka niesť",

Súhlasil som. Neboli zistené žiadne závažné prípady v najbližších dvoch týždňoch sa neočakáva, a túžba po dobrodružstve a túžba sa odchyľujú od zimy do leta prekonala strach a ľútosť. Koniec koncov, prípad, v ktorom som navrhol zapojiť, priateľovi, nebol úplne normálne. Bolo to o love a pašovania zvierat.

Jeden môj kamarát&hellip- - veľký odborník v tomto odbore už viac ako dvadsať rokov v podobnom obchode. Začal späť v sovietskych časoch, kedy som pracoval zmeelovom v Turkménsku a zároveň dodávajú obchodníci Bird trhu miestnych plazov a motýľov. Po rozpade Sovietskeho zväzu, keď dopyt po hadieho jedu spadol na zem, otočil som sa do "čierna" lovci a postupne "zarastený" vlastné klientelu.

Leteli sme na 5 dní. Mal som trochu bežať rýchlo zariadiť potrebné dokumenty, ale je to po sebe zanechal. Vpredu Bola to cesta plná, ako som vtedy myslel, dobrodružstvo, prekvapenie a nebezpečenstvo.

Takže, bezpečne pristáť v Hurghade, okamžite sadol na starú autobusu vrak a išla do dediny F., ktorý sa nachádza v blízkosti hranice so Sudánom. V tejto malej obci, kamarát vždy organizovaná základný tábor. Bolo to v jeho miestnych rybárov a priniesol celý rad "exotické",

VF&hellip- bola malá, ale veľmi pohodlné otelchik, niečo mi pripomínala si z filmu Antonioniho "profesie reportérka", Iba bez prízemí bar a bez klimatizácie. "To je dôvod, prečo som radšej ísť sem v zime, v lete teplo môže vyhladovať" - Komentár mimo tohto skutočnosti ...

Zdá sa, že už upozornil svojim priateľom "lovci" v predstihu, pretože sme nemali čas rozbaliť, aby nás okamžite začal hľadať nejaké fúzatej muža, oblečený v miestnom spôsobom. Som pomocou znalosti získané späť v anglickom osobitnej školy, som sa snažil hovoriť s nimi. Ale oni sa len usmial v odozve, dôraz sa ma pochopiť. Avšak, keď&hellip- komunikoval s nimi na nejakom hroznom zmesi arabčiny a angličtiny, zvyčajne nemajú opakovať dvakrát. "Spočiatku som si to nedokázal vysvetliť, musel kresliť obrázky" - priznal - "Ale potom, nič použité. Sú to miestne "bludisko"Celá odchyt prechádza ne. Aj každých 5 dolárov platiť za organizáciu odchytu",

Do večera, akonáhle máme zavedené bunky a terária, ktoré sa začali objavovať aj samotní rybári, mladí ragamuffins s sáčkov a krabíc.&hellip- k nim prehovoril pár slov, vzal tašku a podal mi ju a hodil na typu run-viet "Desať pieskomily, dať do jednej tretiny"alebo "kalone rodina, chorý možné vyšetrenia a piaty",

Video: ArcheAge 2,9: Re-grade test - Trapper [Mágia Speck]



Rýchlo som pristál a kontrolované našimi "získavanie"Pripomína, mimochodom relevantné epizódy zo svojho obľúbeného knihy George. Darrell "psi Bafuta",&hellip- medzitým bola vypočítaná "lovci", Všimol som si, že každý pád na iba 1-2 dolárov a žasol nad tým, ako nízke sú ceny. "Low?" - Úsmev&hellip- - "Áno, mám ešte o pol dolára Aj pokrývajú viac ako! To nie je sezóna, takže sú veľmi drzá, zdvíhanie cien. Koniec koncov, veľa zvierat v režime spánku, majú kopať a kopať za týchto lenivci - nadčas",

Ďalšie tri dni boli pre mňa ako v nočnej more. Od rána až do neskorých nočných hodín nevysušuje tok lapače. Prešiel som rukami sto jašterice, hady (vrátane zmijí a niektoré kobry), pieskomily, myši echinated, himalájsky ježkovia, pískomily a ďalšie malé ryby púšťou. Zvlášť pamätné kúzelné Nile kaloňov (netopiere pôvodné vegetariánov, ktoré z nejakého dôvodu sa nazýva lietajúce psy, hoci mäso nemôžu podstavcom) a Zorrilla. Nedávna veľmi podobný Skunk, len oveľa viac brutálny a páchnuce.

čierna lovci

Zorilla. poddruh skunk

Napriek skutočnosti, že neexistuje veterinárna inšpekcia sme nemali, a ešte viac, nikto sa spracuje epidémia ušetrený nášho tábora stranu.&hellip- vysvetliť tým, že rybári tu sa špecificky "dobre vychovaný" - ak jeden zo zvierat bude so zranením alebo len podozrivého vzhľadu, on nie len nedokázal vziať, ale "boss" oznámiť. Po tom služby, ako "brakolova" nemá nikto používať.

Na konci tretieho dňa sa&hellip- povedal, že zajtra by sme sa mali vrátiť do Hurghady. Celú noc sme sa zbalili bunky, škatule a teráriá ráno sa ukázalo, že naše ruky sú 5ogromnyh batohy, okraj plný rôznych zvierat. Neboli sme schopní spať, a zrejme tak tam bola malá nehoda v autobuse.

Potom, čo sme sa dohodli na "chvost" Naše rachotina a pripravení zdriemnuť, as A&hellip-, pozeral niekam do strany, zrazu som spadol na zem okamžite. Pozrel som sa na neho nechápavo, a môj priateľ počul šepot: "Piesok boa vyliezol som ležala na ňom. Ticho sa naklonil a ticho vziať to preč od vodiča, nie na upútanie pozornosti", Urobil som všetko, čo žiadal, ale napriek tomu, had sa podarilo ešte uhnúť a utlmiť moju ruku. "No, nie je to kobra" - blyslo hlavou.

čierna lovci

Piesok boa - je v dopyte medzi fanúšikmi exotickej

Keď sa utečenec bude prebývať v tejto oblasti a&hellip- vydýchol úľavou: "Zdá sa, že nikto nevšimol. To je dobre. A to by bol prvý policajt, ​​aby doniesol - sú všetci boja hadov divoko. A polícia - no, však viete, jeho nikdy nám chýbať na letisko "reťaz" prevedená do",

Jeden deň pred odchodom A&hellip-, takže som sa starať o zvieratá, vyšiel niekam. Vrátil sa o tri hodiny neskôr, potešil ako mačka, pchal sám krém. "V poriadku, colné "tuk", Teraz prejdite k dvom dôstojníkmi známych, prisahali sme prisahali, že naša batožina bude chýbať zajtra. Ceny vzrástli, parazity - každý musel zaplatiť $. 50 Ale to nič nie je naša, Rusko menej než sto neberú, parazity",

čierna lovci

Tento lov. Hladní levy.




čierna lovci

A to je - vražda. Dobre kŕmených ľudí. Obľúbenou zábavu z našich bohatých krajanov - Jeep Safari



Keď lietadlo vzlietlo, spýtal som sa kamaráta, prečo napriek možným problémom so zákonom, je stále zapojený do pašovania. Nebolo by lacnejšie správať rovnaké zvierat v zajatí? "Čo však nie je" - Prepustený&hellip- - "Dobre si v duchu. Strávili sme na našej ceste o niečo viac ako $ 1,000. V Moskve, mám všetky predáva za $ 5000 v najhoršom prípade. A tak - a môžete získať 10 tisíc. Ak závodu&hellip- tu tisíce iba $ 20,000 musieť investovať v prvej fáze. Jeden prenájom ako moc k jedlu. A potom je tu SES, veterinári, hasiči, ekomilitsiya - a všetci chcú jesť. Nehovorím o náklady na údržbu zvierat",

"Veľká strata?"- Spýtal som sa - "Mnohí zomreli?", "žiadny" - zamyslene odpovedal: A&hellip- - "Dva alebo tri percentá. Ale, viete, ja väčšinou plazy, oni sú ľahšie k doprave. Ale kto sa zaoberá vtákmi alebo veľké šelmy - k horšiemu, existuje viac ako polovicu len počas prepravy môže zomrieť. Oveľa po predaji svojej nohy natiahnuté. Po zakúpení, spravidla tí, ktorí sa o ne postarať nevie ako. Jerboa, napríklad, sú zriedka viac ako mesiac po predaji živých - pretože tiež dať späť do spánku, je to nutné, a nikto nevie. Že matrice z nedostatku spánku",

čierna lovci

čierna lovci

Jerboa, ktorý v Moskve byty elementárnej umiera "nedostatok spánku"

"A kto potom búšil?" - Nenechal som sa.&hellip- záhadne usmial: "To je niečo iné. Hlavné - je vo veľkých obchodoch maznáčika, všetky sú napájané z pašovania. Niečo cez trh vtákov môžu byť realizované, niečo, čo sa - cez internet. A niektoré som už predobjednali - Zorilla, napríklad. Niečo vedci kúpiť - no, to je štvrtina z ceny ide, vážim vedu a jej cena robiť"...
Pašovanie zvierat - ziskové aktivity. A je bežné v mnohých krajinách

čierna lovci

Ľudia sa radi zvieratá - musím držať pod zámkom, zabiť šperky, oblečenie a zbytočné čačky.


čierna lovci

Video: tmavo Iron Trappers (Trapper Tmavo Iron)


Tento tiger bol zabavený počas policajnej razie v Hanoji. Skupina pytliaci snažil sa ho a jeho brata predať na čiernom trhu. Pri nájazde na zvierati, zatiaľ čo pod sedatívami, ale to sa prebudil a začal jesť v autosedačke.



čierna lovci

Christine Kolodzeski ukazuje koberec divokých mačiek vzhľadov. Nie je známe, kde bol mal ísť do tejto veľkolepej koberec.


čierna lovci

Tieto tigrie kože a leopard - v pozadí - vydry bolo zadržaných v Lhase v Tibete, v roku 2005. Colníci prestúpil kožiach rôznych inštitúcií, vrátane Úradu pre ochranu lesov v Nanjing, pre výskum.


čierna lovci

Často sa zvieratá usmrtia, aby im urobiť chutné veci pre bohatých klientov s rafinovaných chuťou. To nie je tento prípad.



čierna lovci

Policajti, ktorí bojujú proti pytliactvu, často prichádzajú s ruskou mafiou, latinskoamerických drogových barónov, teroristami a skorumpovaných ázijských diplomatov. Zdá sa, že trestný čin je nejakým spôsobom spojená s láskou vynikajúcich objektov. Tento kôň bol predložený na verejné prerokovanie v Ženeve v júli 2009.


čierna lovci

Ďalšie najpredávanejšie na čiernom trhu "vec" - nosorožca roh. Ľudia sa mylne domnievajú, že nosorožca roh nosí v prášku používaného v tradičnej čínskej medicíne ako afrodiziakum.


čierna lovci

Žraločie plutvy ponúkané na predaj na ulici v centrálnej štvrti Hongkongu. Mnoho druhov žralokov stali obeťou chudobných ázijských ekonomík - žraločie plutvy polievka je považovaný za pochúťku na svadbách a iných hostín. Typicky fin je odrezaný od doposiaľ žijúcich rýb, ktoré okamžite hodená späť do mora.


čierna lovci

Alice Nyustend - herečka a profesionálne panna - visela sama o žralokov háčiky v okne kozmetický obchod «Lush» na Regent Street v Paríži s cieľom prilákať pozornosť ľudí k problematike zabíjanie žralokov. Hovorí, že pre ich plutvy, chrupavky a mäsa ročne 100 miliónov žralokov je zabitých. Vyzvala ľudí, aby kupovať kozmetiku, ktoré obsahujú žraločej chrupavky a navštíviť reštaurácie, kde je použitá žraločia mäso.


čierna lovci

Čínska kuchyňa je naozaj vynikajúca. Táto živá jávsky pangolin bol jedným z 46 zhabaného odboru ochrany prírody v Kuala Lumpur. Boli prevezené do reštaurácií v Číne. Jašterice - chránených živočíchov. Na kilogram mäsa výťažku 18,5 dolárov na čiernom trhu, a v skutočnosti každá z týchto zvierat s hmotnosťou viac ako 12 kg.


čierna lovci

To iguana chytený v Medellin, Kolumbia. Jej milenec bude predávať exotické ako domáceho maznáčika. Leguány hrozí vyhynutie, a pytliactva nie je posledný dôvod, prečo tu. V roku 2007, Kalifornia pokúsil sa vziať od Fuji do Ameriky traja mladí leguána, skrývanie je v jeho protetickú nohu.


čierna lovci

Vážnejšie krádež sa snaží držať rodinní príslušníci Hasaneen v Gaze. Na fotografii môžete vidieť člena rodiny s Sabrina - levicu, ukradnuté je zo zoo v Gaze v roku 2005. V roku 2007 sa organizácia "Hamas" súhlasil s návratom levice v zoo, kde to bolo nevyhnutné pre párenie a plodenia. O dva roky neskôr, Sabrina a jej brat Sakhera patrili tých šťastných, ktorým sa podarilo prežiť vojnu.


čierna lovci

Zabavovania zvieratá späť domov, ako v tomto prípade. Zahraniční turisti pomáhajú indonézske úrady vrátiť domov do korytnačiek na Kuta Beach Bali. Námorný polícia zabavila viac ako 100 morských korytnačiek z lode, ktorej kapitán bol zatknutý za pytliactva a pašovanie.


čierna lovci

Video: Filmy


V tejto bunke sú Amazon papagáje sa pripravuje na návrat do Mexika. Oni boli zastaveni na hranici a odovzdaný mexickej odboru zvierat Society ochrany.


čierna lovci

Bohužiaľ nie všetky zvieratá sú vrátené k slobode. Napríklad tieto kanáriky dusil na ceste z Limy do Brazílie. Výsledok: 66 mŕtvych vtákov a 134 naživo.


čierna lovci

Video: Black Desert: Nostalgia. 7 mesiacov neskôr


Tieto orangutany bojujú v ringu k radosti verejnosti v Bangkoku, kde sú ostatné opice nútení obliekať v ľudských kostýmov a tanca. Thajská vláda skonfiškoval všetky zvieratá. Analýza krvi a DNA ukázala, že sa narodili v Borneo, kde boli a späť.


čierna lovci

Jeden bývalý orangutany boxerov v Halim Perdanakusuma letisku v Jakarte. On a 45 z jeho príbuzných sa lietania v oblasti ochrany zvierat v centre Borneo.


čierna lovci

V prípade, že alpaka vyzerajú trochu nešťastný, je to preto, že zaviedli špeciálnu mikročipy, k ochrane proti pašerákom. V roku 2004, peruánske Ministerstvo poľnohospodárstva začalo kampaň, aby sa zabránilo zvieratá z farmy krádeže. Alpaky predávať za 150 $ za akciu v krajinách, ako je Bolívia a Čile. Odtiaľ, oni sú predávané v Avtsraliyu, Švajčiarsku a v Amerike za $ 5,000 za kus.


čierna lovci

Existujú samozrejme aj právne trhy, pretože módy potrebovať tu taký tu kabelky, klobúky, kabáty a obojky. Aj keď zviera, hľadel do očí smrti z rúk človeka, nie jedno, ako to je zabitý - legálne alebo nie.


čierna lovci
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Šeremetěvo pozastavená činnosť z dôvodu utiekli býkŠeremetěvo pozastavená činnosť z dôvodu utiekli býk
Vrabce súperiace susedia sú zmierení počas invázie cudzincovVrabce súperiace susedia sú zmierení počas invázie cudzincov
Aktivisti za práva zvierat španielskej protest proti "naháňa kačicu"Aktivisti za práva zvierat španielskej protest proti "naháňa kačicu"
Austrálsky rybár bojoval off biely žralok záhradné metluAustrálsky rybár bojoval off biely žralok záhradné metlu
To zo psov sa neočakáva!To zo psov sa neočakáva!
Ekológovia vyzvali AC / DC búrkové hvizdákaEkológovia vyzvali AC / DC búrkové hvizdáka
Japonci sa naučili jazyk šimpanzovJaponci sa naučili jazyk šimpanzov
Aktivisti za práva zvierat obvinili hru o tróny vo štvornásobnom zvýšení opustené psy HuskyAktivisti za práva zvierat obvinili hru o tróny vo štvornásobnom zvýšení opustené psy Husky
Tourist presviedčal nenesie hryzie svoj kajakTourist presviedčal nenesie hryzie svoj kajak
Sieť má video s neznámym zvierat vedySieť má video s neznámym zvierat vedy
» » Čierna lovci