GuruAnimale.com

Cartoon: Simonov Cat - Pusť ma von!


Cartoon: Simonov Cat - Pusť ma von!

Austrálsky umelec a dizajnér Simon Tofield (Simon Tofield) vytvoril ďalšiu sériu jeho veľmi úspešný a zdá sa, že nekonečné animovaný seriál o mačku Simon.

Pripomeňme si, že Austrálska žije niekoľko mačky a mačky, ktoré sú len základom pre kolektívne obraz neúnavného Simona Cat. Vždy chce jesť, spať, hrať, robiť neplechu. Všeobecne platí, že tvárou v tvár neúnavného zábavné a jednoduché. Nová epizóda rozpráva príbeh o tom, ako majiteľ išiel na záchod, a milovaný pet opäť svrbí k jedlu.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Čo keď mačka žerie kvetyČo keď mačka žerie kvety
Najdrahšie a vzácne mačkyNajdrahšie a vzácne mačky
Simonov Cat usadil v novináchSimonov Cat usadil v novinách
Psy zachránené nepodarilo paliny polárnik Fjodor KonyukhovPsy zachránené nepodarilo paliny polárnik Fjodor Konyukhov
Cartoon: caminandes: gran dillamaCartoon: caminandes: gran dillama
Salinas Grandes (Salinas Grandes) - veľká soľ púšť v ArgentíneSalinas Grandes (Salinas Grandes) - veľká soľ púšť v Argentíne
Art Scratchy pre domáce mačkyArt Scratchy pre domáce mačky
Obrázok American kuracie bol daný do dražbyObrázok American kuracie bol daný do dražby
Stratil kocúr vrátil domov, drviť dráhu 700 kilometrovStratil kocúr vrátil domov, drviť dráhu 700 kilometrov
Neobvyklé obrazy prírody v parkoch v LondýneNeobvyklé obrazy prírody v parkoch v Londýne
» » Cartoon: Simonov Cat - Pusť ma von!