GuruAnimale.com

Grécky zubár sa venoval záchrane psov

Zubár Teoklitos Proestakis opustiť svoju prácu uložiť psy, ktoré Gréci ponechané hladovať v horúcom slnku počas krízy.

Video: Malý Barbie hrá veterinára! Cartoon pre dievčatá! Deti z kresleného filmu!


Teoklitos Proestakis veľmi tvrdo pracovať sedem dní v týždni, ale je rád, že psy, ktoré učia znovu dôverovať ľuďom

Zúriacej v Grécku finančnej krízy núti stále viac a viac ľudí, aby znížili svoje náklady, a mnoho vzdať svojej domácich miláčikov, hádzať ich do ulice. Ale jeden muž, bývalý zubár, sa stal pre tieto psy skutočný anjel strážny - on bez pomoci zachránil viac ako 200 psov.
Teoklitos Proestakis známy na internete ako Takis, predaný takmer všetko, čo mal vytvoriť útočisko po tom, čo bol svedkom utrpenia opustené zvieratá v meste Lerapetra na juhu Kréty.

"Som tu sám v útulku - hovorí 44-ročný Takis. - Nemám žiadne peniaze, musel som sa predať svoje auto, musel som sa predať svoj príves, nemám nič. Musel som si požičať peniaze. "

"Jedného dňa som išiel na skládku a videl hrozné veci existujú, - povedal, vysvetľovať, prečo si vytvoril vlastné centrum. - Bolo tam toľko psov, ktoré polámal nohy, oni boli hladní, boli neuveriteľne tenký, chorých a umierajúcich. To ma vydesilo! Len som chcel, aby im pomohla. Tak som začal nosiť im jedlo a vodu, a bol som tak šťastný, keď som videl, že začína byť silnejší. Ale ľudia, ktorí žijú v blízkosti, začal hnevať sa na mňa a povedal mi, že sa chystá zabiť psami, pretože sú na ceste. Tak som začal stavať prístrešok na bezpečnom mieste, kde by som ich mohol udržať ... "



Mnohí z nich boli bití, hladovať a podrobený zlému zaobchádzaniu zo strany ich vlastníkov, než sa nechať zomrieť

Nakŕmiť 160 psi žijúci v útulku, stojí Takis 1300 mesačne, a približne 700 mesačne musel zaplatiť veterinára. Všetky peniaze idú z darovania. Asi 98 percent z darov pochádza mimo Grécko, hlavne z Európy a Spojených štátov. Takis beží útulku sedem dní v týždni, a potom ide domov a okamžite začať posielať obrázky psov on-line, aby sa pokúsili im nájsť domov.

Je nemysliteľné, aby človek ošizené kožu tento malý psík! Teraz je chudinka menom Fellnase pomaly zotavuje v útulku

"Je to môj život - hovorí Takis. - Je to ťažké, ale páči sa mi to. Pracujem veľmi tvrdo, ale keď vidím psa šťastný a veselý, a naučiť sa znovu dôverovať ľuďom, potom je to všetko stojí za to! "

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Na Haiti, tam bol pes nočná hliadkaNa Haiti, tam bol pes nočná hliadka
Portrét bezdomovcov psov na cele smrtiPortrét bezdomovcov psov na cele smrti
V Novosibirsku, zvláštne mačka ňufák bol uloženýV Novosibirsku, zvláštne mačka ňufák bol uložený
Americkí aktivisti za práva zvierat požadujú úrady dať Cecil vrah levaAmerickí aktivisti za práva zvierat požadujú úrady dať Cecil vrah leva
Tetiaroa Island (tetiaroa)Tetiaroa Island (tetiaroa)
Tisíc mačky americký odsunu z domovaTisíc mačky americký odsunu z domova
Dvojročný cross-pointer je názov z najhorších psov v BritániiDvojročný cross-pointer je názov z najhorších psov v Británii
Boris ľadový medveď na recepcii veterinárneho zubáraBoris ľadový medveď na recepcii veterinárneho zubára
Grécky Cafe bolo cez noc pre túlavých psovGrécky Cafe bolo cez noc pre túlavých psov
Pudel bez predných labiek naučil chodiť ako človekPudel bez predných labiek naučil chodiť ako človek
» » Grécky zubár sa venoval záchrane psov