GuruAnimale.com

Mačka a líška

pamätať príbeh "Mačka a líška"? Ak je zabudnuté, potom sa pozrite nižšie. Ale ako sa to deje v reálnom živote.


Mačka a líška






Mačka a líška

Bol raz jeden človek. Mal mačku, ale nezbedný dieťa, ktoré záleží! Unavený, že je to človek. Tu je človek, myslenie a myšlienka, vzala mačku, vložiť ho do vrecka, zviazaný a odniesol ju do lesa.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

Priniesol a hodil ju do lesa: nech zmizne.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

Mačka šiel, šiel a narazil izbushku- vyšplhal do podkrovia a polozhivaet súčasnosti. A chce k jedlu - prejsť lesnými vtákmi nechať myši chytať, jesť niečí výplň a opäť na pôdu, a beda mu trochu!

Potom sa jedného dňa šiel na prechádzku a stretol líška videl mačku a zázraky:

- Koľko rokov žijúci v lesoch, a taká šelma nikdy nevidel.

Mačka sa uklonil a požiadal:

- Povedz mi, môj dobrý priateľ, kto ste, je spôsob, akým je prípad si sem prišiel, a ako sa voláš poctiť?

Mačka sa vzopäl kabát a hovorí:

- Som zo sibírskych lesov poslal k vám guvernéra, a volám sa Kotofey Ivanovič.

- Ah, Kotofey Ivanovič, - povedala líška - neviem ako vy, ja viem, že nie. Dobre, poďme tiež ma navštíviť.

Mačka išla lisitse- ho priviedol do jeho diery a začal rozprávať iný dichinkoyu a vypočúva sám:

- Čo Kotofey Ivanovič, že ste ženatý s Ali Single?

- Single - Cat hovorí.

- A ja, líška - panna, vezmi ma vziať.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

Mačka súhlasil a začal svoj sviatok Áno zábavu.

Budúci deň šiel do Fox vyrábať dodávky, že to, čo mladý muž live- a mačka zostala doma.

Fox zachytil kačica, prinesie domov a stretnúť sa s ňou vlk úlovky.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

Video: Mačka a líška Relationship Plná verzia - Yandex Videá

- Daj, líška, kačicu!

- Nie, nedám! Som jej manžel!

- A kto je váš manžel, Lizavetě?

- Nepočuli ste, že nám zo sibírskych lesov zaslaných guvernéra Kotofey Ivanovič? Som teraz voevodova ženou.

- Nie, nikdy som nepočul, Lizavetě Ivanovna. Ako by váš manžel k videniu?

- Tam! Kotofey Ivanovič ma taký zlosť: kto ak nie na neho, sa teraz chystá k jedlu! Viete, jeden baran pripraviť a priniesť svoj luk. Baran dať, a bol pochovaný, že nevidí, a to, že môj priateľ, majú tesný!

Vlk bežal pre ovce.

Fox ide ešte ďalej, a stretnúť sa s ňou medvedíka.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

- Stop, líška, kačica, kde hovorí? Daj mi to!

- Nebudem vám kačicu, a potom ďalšie a Kotofey Ivanovič sťažovať.

- A kto je Kotofey Ivanovič?

- A to je poslaný k nám zo sibírskej lesy guvernéra. Som teraz manželka nášho guvernéra.

- Nemožno vidíte to, Lizavetě?

- Tam! Kotofey Ivanovič ma taký zlosť: kto ak nie na neho, sa teraz chystá k jedlu! Odchodom pripraviť býka a obetuj svoj luk. Jo, vidím, býk-put a bol pochovaný, že Kotofey Ivanovič ste nevideli, a že môj priateľ, majú tesný!

Bear išiel na býka, a líška bežal domov. Priniesol ovce a vlk stojí v razdume- vyzerá - a medveď lezie býka.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška



- Dobrý deň, brat Michael Ivanovič!

- Dobrý deň, bratu Levon! Čo nikdy nevidel líšku a jej manžel?

- No, brat, už dlho čakali.

- No tak, zavolaj mi.

- Nie, nepôjdem, Michael Ivanovič! ísť sám, som sa opovažuješ.

- No, brat Levon a nehodlám.

Naraz môže trvať - ​​beh zajaca. Nesú ako kričať na neho:

- Poď sem, kosa! Zajac bol vydesený, bežal.

- No, šikmé scamp, viete, kde líščí životy?

- Viem, že Michael Ivanoviča!

- Prejsť čo najskôr a povedať jej, že Michael Ivanovič so svojim bratom Levon Ivanovič už dávno pripravený, čaká na vás a váš manžel sa chce skloniť barana tak býka.

Bunny vyrazil na líšku v celej svojej obratnosti. Medveď a vlk začal premýšľať, kam sa schovať. Medveď hovorí:

- Budem liezť na borovicu.

Video: mačkou, kohút a líška

- Čo mám robiť? Kam mám ísť? - spýtal sa Vlk. - Pretože som strom sa nikdy bude stúpať! Michael Ivanovič! Bury, choďte niekam, pomôže spáliť.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

Bear dať ju do krovia a hodil suché lístie, a vyliezol z borovice na samom vrchole, a pohľady: Nie sú Kotofey prichádza s lisoyu?

Hare sa medzitým dobehol k jame, zaklopal a povedal líške:

- Michael Ivanovič s bratom Levon Ivanoviča poslal povedať, že už dlhú dobu pripravení, čaká na vás a váš manžel, chcete uctievať býka, ale ovcu.

- Choď, kosa! Teraz ideme.

Tu prichádza mačka s lisoyu. Medveď je videl a povedal vlk:

- No, brat Levon Ivanovič, že je líška sa muzhem-, čo je to malý!

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

Prišiel som mačku a okamžite ponáhľal do býka, to prehrabol srsť na a začal trhať mäso a zuby a labky, esá murcit, keď hnevá:

- Málo, málo!

Medveď myslí: "Malé, áno prozhorist! Štyri z nás nemal jesť, a on sám pravdepodobne malé a dostane sa nám!"

Video: Mačka a líška

Chcel som sa pozrieť na vlka Kotofei Ivanovič, ale skrz listy, ktoré majú byť vidieť! A začal tlačiť listy cez oči. Cat počul, že list sa pohybuje, myslel, že je to myš, a ako sa bude hodiť hneď a vlk v tvári zovrel pazúry.

Vlk vyskočil, ale nech Boha nohy a bol preč.

Mačka bol vydesený a bežal rovno do stromu, kde bol medveď sedí.

"No - Bear myslí - keď ma videl!"

Peel niečo raz, tak sa spoliehal na Božiu vôľu, ale ako shmyaknetsya zo stromu na zem, všetko zachránil gras.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

Bear skočil tak spustiť, a to nielen vlka predbehnúť! Iba je počuť praskanie v celom lese.

Liška po kričal:

- Tu ste sa pýta! Počkaj chvíľku!

Od tej doby sa všetky zvieratá v lese sa stali strach z mačiek.

Ilustrácie k rozprávke Mačka a líška

Mačka s líškou zásobený pre zimné mäsa a začal žiť šťastne až do smrti, a teraz žije, chlieb žuvanie.

Ruská ľudová rozprávka. Mikhail Soloviev umelec.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
V Komi Šetrenie energie mokré mačku, ktorá sedela po dobu troch dní v rámci súčasnéhoV Komi Šetrenie energie mokré mačku, ktorá sedela po dobu troch dní v rámci súčasného
Mačka sedela pod kapotu auta dva týždneMačka sedela pod kapotu auta dva týždne
Mačka ikona chodí do školy mačkaMačka ikona chodí do školy mačka
Fox ukradol Nemcom 250 topánkyFox ukradol Nemcom 250 topánky
Yoda - mačka s dvoma pármi ušíYoda - mačka s dvoma pármi uší
Biela líška Railay - hviezda InstagramBiela líška Railay - hviezda Instagram
O predpovedá smrť mačky odstráni filmO predpovedá smrť mačky odstráni film
Python zomrel snaží prehltnúť mačkuPython zomrel snaží prehltnúť mačku
Američan zastrelil agresívne mačkuAmeričan zastrelil agresívne mačku
Fox and GeeseFox and Geese
» » Mačka a líška