GuruAnimale.com

Smutnou príbeh Laury makabresku

laura Makabresku (Laura Makabresku) - 25-ročný poľský fotograf, ktorý vytvára obaja veľmi krásne a smutné obrázky, hovoriť skutočný príbehy o láske, sexe a les. Etoday hovoril Jej detstvo, literatúra, mŕtvi králiky a plány do budúcnosti.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku

-Laura, pamätáš, ako sa angažovať na fotografiu?

Všetko to začalo na strednej škole, pred cca 8 rokmi. Potom som písal veľa poézie. Ale slová bola tvrdá pre danú látku mojej predstavivosti. Nemohol som sa na dlhú dobu myslieť na niečo vyjadriť svoje myšlienky a pocity, zatiaľ čo môj priateľ mi dal kameru. Spomínam si na prvý obrázok som, že je to jeho portrét. Spomínam si na naše prvé prechádzka cintorínske záhrade, to bola doba, kedy som chcel zachytiť každý okamih sme boli spolu - robiť niečo intímneho, ako dievča denníka. Dnes, keď sa pozriem na tieto obrázky, cítim vôňu jabĺk. Všetko je tak jasné a zreteľné ako v Proust románe.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

-Krakov - vaše rodné mesto? Chcete žiť v nej?

Vyrástol som v malom meste - Brzesko. Presťahovala som sa do Krakova pred asi 6 rokmi, keď prijatý na univerzitu. Spočiatku mesto bolo magické, ale pre mňa, bohužiaľ, čas vypršal, a teraz som radšej žiť vo svete osamelosti. Preto by som rád zistil, že je v jeho detstve, keď som žil v obci v lete. Dúfam, že čoskoro budeme pohybovať odtiaľto, niekde bližšie k lesov, jazier a hôr, v blízkosti miest, kde sa rodí rozprávky. Môžeme dokonca odísť do zahraničia. Poľsko má stále veľa ľudí, ktorí sú ďaleko od stavu techniky a najmä z fotiek, ktoré som vytvoriť. Páči sa mi na Islande, ale pravdepodobne z dôvodu práce, budeme viac premýšľať o Londýne.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

- Napísal ste na Facebooku, že odchádza na dva roky v Španielsku. Prosím, povedzte nám, aký druh dotácie, a to, čo budete robiť v Španielsku.

Áno, nedávno som písal o tom, ale naše plány zmenil. Môj muž bol schopný získať dotáciu na dva roky do Španielska pracovať v CIMNE a pripraviť svoju dizertačnú prácu, a potom ďalší rok v Rakúsku. Bohužiaľ, asi pred mesiacom, trpel srdcovej operácii, takže sme nešli. Ale nebol som naštvaný kvôli tomu, pretože Španielsko - veľmi teplé a slnečné krajiny, a ja, ako sme už bolo povedané, myslím, že viac daždivé a studené podnebie, ktoré zaujme moju predstavivosť. Z tohto dôvodu - Island alebo vo Veľkej Británii. Avšak, ja som trochu strach. Zvyčajne Málokedy som opustiť dom, takže taký výlet - veľké dobrodružstvo pre mňa.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku

- Milujete čítať. Aký druh kníh sa vám páči?

-Áno, som rád čítal. Obdivujem veľa spisovateľov a básnikov. Tu sú len niektoré zo zoznamu: Virginia Woolfová, Sylvia Plathová, Anne Sexton, Charles Bukowski, Henry Miller, Milan Kundera, Vladimir Nabokov, Kafka, Bruno Schulz, Federico García Lorca, Julio Cortázar, Jerzy Kosinski, Rafal Voyachek, Emil Cioran a mnoho ďalších.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku


-Čo vás inšpiruje obvykle?

Vždy hovorím, že tam sú tri veci, ktoré ma inšpirujú, zmyselnosť, temnoty a smrti. Bolesť je súčasťou. Všetko je prepojené navzájom neoddeliteľne. Možno to je dôvod, prečo niektoré z mojich fotografií môže zdať rozumné, a môže sa zraniť v rovnakom čase. Možno, že je nevyhnutné, aby o nich hovoriť zraniteľný, zmyselné? Tiež som bol inšpirovaný lesa a osamelosť. Rovnako ako môj vlastný minulosti, predovšetkým spomienky z detstva, ktoré sú veľmi silné. Často som rozprávať príbehy v mojich fotografiách, ktoré v skutočnosti sa mi stalo, keď som bol teenager, mladé dievča, alebo neskôr, keď som starší a začali žiť vášne a city.

Smutnou príbeh Laury Makabresku


- Prečo ste často na obrázkoch sú uhynuté zvieratá a vtáky? Kde ste ich vzal?

Keď som bola malá, môj dedko sa postaral z domu starého muža, ktorý bol lovcom. Mal veľa plyšových zvieratiek vo všetkých izbách. Dedo mi dovoľte ešte hrať po celý čas, čo som urobil. Cítil som sa veľmi silné puto s týmito zvieratami. Zdalo sa mi, že som sa dostal do snového sveta. V súčasnej dobe sú tieto zvieratá sú tu so mnou. Sú stále viac a viac. V ich okolí, sa cítim bezpečne.

Smrť je bližšie k vám, v obci. Zdá sa, že existuje viac "normálne"Alebo tak niečo. Starí rodičia neváhali zabiť a vypitvať králika pred mojimi očami. Často dedko mi dal dlhú palicu, že ja sám som zabil králika, musel som sa zamerať na hlave, chrbte, medzi ušami. Za to, že pred tým, než králik začal variť, mohol by som si s ním hrať na záhrade. Necítil som žiadny strach. A teraz sa cítim detský zvedavosť a úzkosť. Králiky mi pripomínajú detstvo.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku

- A ako si vybrať model?

Často môj vzor - je ja a môj priateľ. Aj nefotografujte iných ľudí, pretože nepatria do sveta mojej fantázie a spomienok. Sú - cudzinci. Také obrazy by to lož. Urobil som nejaké módny rad, ale necítil pohodlne. Radšej by som rozprávať svoje vlastné príbehy.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku



- Myslíte si, používať žiadne filtre sú spracovávané foto?

-Nie, nechcem používať také veci. Nie som odborník na fotografickú techniku. I - intuitívne fotograf.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku


- Aký je váš fotoaparát?

Mám veľa starých fotoaparátov. Nemôžem si dovoliť drahé, takže som zvyčajne používajú "Zenith".

< Smutnou príbeh Laury Makabresku

- To je - je pravda, že vaše fotografie vytlačiť v talianskom Vogue?

Nie je to tak, moja fotka bola len "foto dňa" na svojich internetových stránkach. A pokiaľ ide o papierové verziu, ja nič neviem.

Video: Laura Makabresku a jeho zvieratá

Smutnou príbeh Laury Makabresku

-Koľko show ste mali?

Môj najváženejší Výstava bola tento rok v Krakove "Krakow fotomesyatse" výstavné sekcie. Bolo to veľmi prestížne, pretože asi 600 fotografov poslal svoje portfólio, a iba 10 z nich sa zúčastnili. Táto skúsenosť ma naučila veľa (vďaka mojej dohľadu). Tam boli tiež niektoré ďalšie exponáty, asi päť. Len občas, to bolo tak malé výstava, ktorá bola ukázaná, napríklad iba jednu fotografiu. Možno, že v Londýne, bol by som ľahšie niečo také zorganizovať? Dúfam, že áno.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

-Vaša kniha - to je self-publishing?

Moja kniha vyšla ako súčasť "Cracow Fotomesyatsa". Oni si vybrali dve autorom publikovať svoje knihy v limitovanej edícii. Pokiaľ je mi známe, sú tieto edície sú teraz úplne vypredaná, a som veľmi rád, že toľko ľudí chce mať v ich zbierke. Znamená to pre mňa veľa.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku

-Aká je vaša najobľúbenejšia miesto v Poľsku?

Videl som to tak preto, že (ešte) bojí cestovať. Ale ja som naozaj rád hory - Tatrách a Bieszczady. Tiež by som si prial, aby na more, ktoré je nikdy nevidel.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

-Čo je to krása, čo myslíš?

Krása - to je niečo, čo je zdrojom inšpirácie, ktorý môže spôsobiť náladu, pre ktorú túžime.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

Smutnou príbeh Laury Makabresku

-Je možné vyjadriť lásku pomocou fotografovanie?

Snažím sa.

Smutnou príbeh Laury Makabresku

- Máte ďalšie tvorivé plány?

Teraz som zaneprázdnený s vytvorením krátkeho filmu, na ktorom bola práca prerušená v dôsledku operácie, ktoré som spomenul. Okrem toho mám veľa príbehov v hlave, že by som mal povedať. teda&hellip, ja stále bude rozprávať svoje príbehy. Len som vás varovať, že bude väčší smútok, ktorý rastie vo mne ako silný strom.

Ďalšie fotografie:
https://lauramakabresku.tumblr.com/
https://lauramakabresku.blogspot.com/

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
V Cherkassy majiteľ nemeckého ovčiaka našiel alternatívu ku každodennej psa chôdzi na uliciV Cherkassy majiteľ nemeckého ovčiaka našiel alternatívu ku každodennej psa chôdzi na ulici
Príbehy stroje - všetky sériePríbehy stroje - všetky série
Záhadné kruhy v obilí rastú ako našich kožných buniekZáhadné kruhy v obilí rastú ako našich kožných buniek
Broadway hviezdaBroadway hviezda
Dog-fotograf vyhotovuje obrázky, kedy sa niečo z veľkej obavy, aby jejDog-fotograf vyhotovuje obrázky, kedy sa niečo z veľkej obavy, aby jej
Nehnevaj sa pavián!Nehnevaj sa pavián!
Šťastné detstvoŠťastné detstvo
Deti obrázky ihneď po narodeníDeti obrázky ihneď po narodení
Obrázky slamyObrázky slamy
Briti išli do Južnej Kórey klonovať mŕtveho psaBriti išli do Južnej Kórey klonovať mŕtveho psa
» » Smutnou príbeh Laury makabresku