GuruAnimale.com

Smiech

Video: Igor Maměnka! Triasť a schudnúť smiechom! Chudnúť s Maměnka! Smiech!



Dajte si pozor, lietajúce pes

Táto udalosť bola tichá septembra večer. Ako sa hovorí v románoch: tam boli žiadne známky problémov. A stalo sa to všetko stokrát rýchlejšie, než si prečítať.
Máme pokojnej uličke nich je. Ten spočíva na jednom konci veľmi živé triede, a druhý - do neznáma. No, v tme, - ja som len na druhej strane nikdy nebol. Fuck vie, čo tam. Neistota, v krátkosti. Na jednej strane pruhov v súkromnom sektore, ktorý je, ploty, a na druhej spontánny námestí a doma je žiť na do hĺbky. A vozovka. Dokonca aj chodníky nie sú prítomné. No, pretože nemám tam nikoho. Všeobecne možno povedať, že miesto je veľmi osamelý. Žiadna autá, žiadni ľudia, len milovníkov psov niekedy chodiť.
A potom večer. Ticho. Opustené. Twilight. Čo je to za súmraku? Je to ako keď ešte v plnom svetle, ale jemné detaily sú stratené už. A za súmraku dámy chôdzi po uličke psa. Malá. Skala neviem meno, to bacuľaté, vráskavá a plyš, Kripen'ka ako klobásy. A! A sú títo psi, detektívi napísal populárny v krátkom, paperback. A viac než ktokoľvek iný v uličke vôbec.
A tak idú von zo zákruty vozovky. Pes beží na rulete. Kábel v rulete tenké, za súmraku, že už nie je vidieť, a kompletné ilúzie, že pes beží sám, a žena sa drží vo svojej natiahnutej ruky diaľkový ovládač, ktorý toho istého psa.
No, chodí pomaly, majiteľ telefonicky la-la-la, ňuchania psie hovno, a potom svrbí to (pes, v istom zmysle), niečo na tej strane, kde sú ploty. A bežala cez cestu, a tam v kroví šušťanie. A na tejto strane hostiteľky, potom kričí na niekoho v skúmavke. Každý, kto je zaneprázdnený s ich vlastné podnikanie. Dobrý večer. Ticho. Twilight.
A v tomto okamihu, naraz (v slovách kapitána Ezepchuk, pisár, úzkosti a tím "zdvíhanie" vždy objaví náhle) z druhej strany uličky, kde je známe, vzlietne na peknom rýchlosti na bicykli. S jazdcom prirodzene. A ponáhľa do boku avenue.
Tak rýchlo letí okolo páru a dotyky, samozrejme, tam sú niektoré technologické motocykel pery natiahnuté lano cez cestu rulete, ktorý je na vodítku.
Ruleta ruky domácnosti vytiahne a vrazil ju (ruleta, nie majiteľ) niekde pod volantom (ale hostiteľka zaseknutiu, taky). Západka vytiahne z krovia, a začne lietať rýchlo odstránená (gazdinky, samozrejme) na motocykli tento tenký kábel. Winnie the Pooh na loptu. Vykonávanie takýchto obrie skoky, ako sme ešte niekedy je znázornené na údajne dokumentárny film o astronautov, ktorí údajne chodili na Mesiaci.
Motocyklista nič, čo by ani nevšimol. A to pokračuje neúprosne a rýchly závod. A tu prichádza z pokojnej temnej uličke na osvetlené Avenue, a na rozdiel od dopravného značenia predpisujúci pohyb len vpravo, takmer bez brzdenia, dvoch priebežných značenie pruhov a štyroch sérií pohybov v širokom oblúku, zhotovenie doľava.
tam chlap v rohu, ktorý prišiel v mieri, a nikto sa ich dotkol, a ktoré jazdec skoro zrazil, potom už len šesť zopakoval koktanie všetkým prichádzajúcim: "A on, stručne povedané, tak vyskočí ... z ... z uličky, a ho ... letí ... (potom muž veľké oči robil) ... psy ... a štekali ... "
No, muchy motocyklista, potom cestu a ísť doľava. Pes lieta samozrejme pre neho. A všade okolo je vytvorený, samozrejme, kompletné ilúziu, že je to zlé malý lietajúci pes sleduje nešťastný motocyklista. A on sympatizoval.
A je toho viac, na ulici, asi sto metrov, v blízkosti školy, stojí stánok s shawarma. K dispozícii je aj autobusová zastávka, ktorá sa kedysi hovorilo "škola", teraz nazvaný "shawarma". Jo, celú cestu a povedal vodičovi, na shawarma zastavenie pzhlsta! Ak tomuto kiosku večer dorazí na modro-biely Ford s blikajúcimi svetlami jednoduchú recykláciu shawarma vtáka policajta.
A práve v tej chvíli sa policajt s shawarma v jednej ruke, stojaci pred svojím Fordom a hundre druhú ruku vo vrecku kľúče od auta. A keď vyzeral zmätene, ako sa priamo na neho, v rozpore všetkých mysliteľných komunikačných pravidiel a ľudskej etiky, je pretekanie pri vysokej rýchlosti motocykla. Snažím sa odísť, zrejme tým, že sleduje to príliš vysokou rýchlosťou Flying Dog.
Všetko, čo sa stalo tak rýchlo, že policajt nemal čas na nič, dokonca odraziť. No, len žasnúť. A myslím, že teraz motocykla naraziť do neho. Ale jazdec všetko správne vypočítané, aby krásne perestavku, uvedenie motocykla najprv doľava a potom hneď vpravo a chytro obišiel dopravného policajta.
Nie je to pes. No, čo chceš? Aerodynamika blbosť, podvozok nie je odstránená, výťah ukotvený. A samozrejme pes nebol schopný zopakovať to pre motocyklistu obtiažny manéver. A letel priamo na shawarma. No, myslím, v dopravný policajt, ​​priamo do hrude, ale prvé ihrisko v shawarma, ktorý držal pred sebou, bránil z motocykla.
Prvý klesli shawarma. Policajt padol, bol silný. Na shawarma, vyskočil z goliera z dopadu silné hrudníka dopravný policajt, ​​pes prepadol. Ale na rozdiel od shawarma pes nemal klamať, ako či je to tak, ako by mal, ale v tej chvíli sa sklzu, s iskry spod pazúry ošizené. Ale nie späť k hostiteľke, ako by ste si mohli myslieť, a tam dopredu, nasleduje motocyklista. Tam, o niečo neskôr, kopanie do frustrácie shawarma, a vytiahol policajt predtým sedel vo svojom modro-biely Ford.
Medzitým, motocyklista, ešte bez zníženia rýchlosti, hnal sa včas na T-križovatke so semaformi. Zrejme v pláne nechať na pravej strane, a začal tlačiť proti okraju vozovky, aby sa zabránilo stojaci na červené auto. A všetko dopadlo dobre, ak nie za golier. Golier bez psa zrejme bolo celkom nepríjemné, a rozhodol sa zastaviť tento šialený závod. No, možno sa rozhodol pomstiť za psa. A keď motocykel začal odbočiť vpravo, goliere zanyrnul pod volantom kamiónu zaparkovaného na ceste a to zaseklo.
Stačilo, že by bol motocykel stratil kontrolu, sa točil a hodili ho do priekopy. Motocyklista išiel trochu ďalej, cez cestu, a nikto nebol zranený, tam dole niekde v znamení "križovatke hlavnej cesty." A nikto nevenoval pozornosť ako tieň cez cestu k nemu vyrazil malý guľatý typ psa klobásu.
No, vlastne celý príbeh. Motocykla, samozrejme, bol únos, jazdec - v nemocnici, ale skôr ako generál, ani sa nikomu nič nestalo. Oh, nie! Shawarma inde gaishnikovaya trpel, presne tak. Rozvinul to, samozrejme, kolesá na asfalte bezduché vlastníkov vyžehliť koňa.

* * * * *
Nemocnice vyšetrovateľ, ktorý bol poslaný pýtať na päty neúspešných zlodejov zahraničných motocyklov, zábava v službe povedal chirurg, ktorý skúmal obeť.
- No, lekár, bez ohľadu na náš zákazník, bude žiť?

Ponuré lekár, ktorý je už unavený z posunu od vtipálkov, zachmúrené odpovie:
- A ja ho do riti?
- No, samozrejme. - hovorí policajt. - Po tom všetkom nehode. Te-Te-Pe, typ.
- To je to, čo policajti po celú dobu, čo foot, eh? - hovorí, ako to bolo, dokonca aj zlo lekár. - Aká nehoda? Má všetky zranenia - hrču na čele. Ale zadok potrhané na zdrapy.
- Mám na mysli - "prdel na kusy?"
- "Myslím prdel na cucky" - to znamená, že celý zadok on pohryznutí. A vy ste mi povedať, o nehode okamžite stúpať. A čím viac nemá žiadnu škodu.
- Takže, môžem ho zobrať rovno práve teraz? - prekvapil policajta.
- Jo. O dva týždne neskôr. Vzhľadom k tomu, besnota prokolyut vakcinačný - a odviezť.
- Kačica a má šialený ???
- Zmiasť, policajt. Poď sem, nemám čas. Nastavte psa priniesť potvrdenie od veterinára - Vezmite si katastrofa ešte dnes.
Pes, samozrejme, a nenainštalovali.






Dog-pripojený

V telefóne komapnii Yuma, Colorado, nazvaný sedliačka,
sťažovať, že jej telefón stále zvoní, keď je to nutné,
aj keď stále zvoní, jej pes whines tesne pred zvonu.
Príchode na statku, majster rozhodol zistiť, čo sa stane
dog-kartárka a vpadshey detstvo teta.
Vyliezol telefónneho stĺpu, pripojený stroje a volanie tester
teta. Zazvonil telefón okamžite, ale až potom, čo sa psom
zakvičal som.
Slezshi telefónneho stĺpu, pán si všimol, že:
1. Pes je viazaná na uzemnenie aktuálne telefónne oceľový reťaz a
To isté golier.
2. uzemnenie je telefón pripojený k súčasnému zlému zapojeniu,
trhanie Takto reťazca.
3. Pes dostal 90 voltov AC zvoní pri prichádzajúcom hovore.
4. Po niekoľkých ťahmi bežného psa začal kňučať, a ľúto,
Aj písať.
5. mokrade uzatvára okruh a zazvonil telefón.
Vyššie uvedené ukazuje, že všetky problémy môžu byť vyriešené lícne kosti a moču.




...ale stále stúpa ..

Mal som psa raz. Bývam v centre mesta. Idem von na prechádzku. 19-00 ľudia jednoducho ísť do práce. Venčiť psa v stredu - nepríliš razgoneshsya okolo stromov asi meter a pol pozemkov a vôbec.
Takže idem, ľudia ponáhľajú domov, veľa ľudí.
Pes sa posadil robiť jeho podnikanie. Urobil som. A poďme k operátorovi *, bol som ohromený, že ľudia príliš. Povedal som mu zastaviť, a bol ešte viac.
Hanbím sa. Pozrel som sa, a to w * z nN niečo palice. Kto je milovník psov - Rozumiem. No, myslím, že to nebolo obor jesť všetky druhy odpadu. Ale to sa nezastaví na x * ny sedieť a napreduje. No, viem, že je potrebné tu tento Vesh zo svojho f * nN vytiahnuť, a potom budeme mať tak do rána na prevádzkovateľovi jazda *.
Trhať krabičku cigariet, vziať fólie ... Oh, spomínam .. No, skrátka, jeho tvár upínacie nohy, a výstup na zh_pe fóliu v ruke. Ľudia, ktorí prešli touto minulosťou, zastaviť a zízať. Uvedomil som si, stačí jedným ťahom pera, stačí vytiahnuť von a všetko zastavilo. Takže uchopiť, potom f * nN prilepenie, a jedným ťahom pera TIME.
A nič, čo by odpadky, ktoré je zo svojej f * nN lepenie natiahol na meter, ale nie vyliezol. Som v kontakte. Shtemp v obleku vytiahne psa w * nN niektoré odpadky. Ľudia začali padať vôbec.
Aj reshli koordinalno konať. Pristúpil som na to, čo už bolo vytiahnuté a zachytil bližšie k x * NE. A raz, naraz. A nič, čo by odpadky, ktoré je zo svojej f * nN palíc ešte natiahol na meter. Ľudia začali volať po MobilCom a povedať, čo som vytvoryayu. Myslel som od jeho cestu domov, rovnako ako z X * nN trčia dva metre akéhokoľvek odpadu.
Vonku tma, som ani vidieť, že ťah.
Tretí pokus bol úspešný.
To shaval dole pančuchy mojej ženy
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Tri líšky nahradil sedem osamelé dôchodca z AnglickaTri líšky nahradil sedem osamelé dôchodca z Anglicka
SmiechSmiech
Zvlášť králiky, motýľZvlášť králiky, motýľ
Smiech: Tieto oči naproti ...Smiech: Tieto oči naproti ...
SmiechSmiech
Pavián ukradol turisti pizza bola hviezda youtubePavián ukradol turisti pizza bola hviezda youtube
To zo psov sa neočakáva!To zo psov sa neočakáva!
AnekdotyAnekdoty
Vedci šteklenie zvieratá zistiť povahu smiechVedci šteklenie zvieratá zistiť povahu smiech
Polícia prevzala chrániče gorila zvieratPolícia prevzala chrániče gorila zvierat