GuruAnimale.com

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Jeho pozorovanie života stepi orli podiel fotobloger Evgeny Polonský.

Naše Astrachaň stepi obývanej mnohých rôznych vtákov. Je veľmi zaujímavé sledovať ich životy. A dnes chcem hovoriť trochu o stepný orol.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Celková dĺžka 60-72 cm a rozpätie krídel 1,59-1,83 m. Samice sú väčšie ako samce Steppe Eagles. Samce vážil od 1,6 do 2 kg, samica - od 1,6 do 2,4 kg. Sfarbenie dospelých stepné orli, tmavo hnedé, často s červenkastým škvrnu na zadnej strane hlavy, s čiernohnedá primárnych, kde sa na základe vnútorných pásov sú sivohnedá pestriny- chvostové perá tmavo hnedé šedé vodorovné pruhy. Iris svetložltý na spodnej časti zobáka je sivé a špička jeho čierne pazúry a čierne, cere a nohy sú žlté.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Dorazí na konci februára, začiatkom marca. Jacks vyhovovali na zemi. Obvykle Samica znáša dve alebo tri vajcia.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Inkubačná doba je zvyčajne 45 dní.

Orli jesť hlavne drobných cicavcov - veveričky, pieskomily, králiky. Niekedy sa živia vtáky často živia zdochlinami.
A raz v jednom hniezde som videl zabil fretku, a druhý - pohladenie.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Veľký žltý syseľ vo svojom brlohu.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Eagle vydrží po dlhú dobu, číha, a jeho rýchlosť blesk zabaviť ich železnej labu v čase, keď mu dá svoj ňufák z úkrytu.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Hare. Táto pochúťka. Veľký a vrtký.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Eagles sú veľmi radi z nich.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Ale chytiť tento kôň nie celkom jednoduché.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Matka orol.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Tento bager. Ale ona nevie, čo je pod prísnym dohľadom.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Otec rodiny. Dlho som čakal na okamih, aby sa pokúsili odfotiť, ako sa mu prinesie potravín domov mládeže. Nečakajte.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

V skorých ranných hodinách, kedy mama (výšky 3 obrázku), sa mláďatá vyhrieval v miernych lúčoch vychádzajúceho slnka, otec, že ​​je teraz na obrázkoch, neúnavne prehľadali okolie, pri hľadaní divokej zveri. Lietal na dlhú dobu. Asi som si všimol, že sa vrátil za pár hodín. Pripravený v očakávaní odstúpiť zaujímavý bod. A čo si o tom myslíš? Tento nezbedník niečo zapískal tam vo vzduchu. Mamashka spadol z hniezda a leteli do poľa tridsiatich metrov. Utvoria kruh, otec sa posadil vedľa nej. O čom to hovorí ku mne zostáva záhadou. Zrazu vidím otca belhal trávou pešo smerom k otvoru. Ach, ten parchant! Nechcel, aby mi ukázal svoju korisť ... Ale ja som vedel, že v jeho laby mal malú šedú veveričku.

Byť v hniezde, že srygnul. Tie sú na ... Úprimne, nečakal som, že to od neho. Prohlopali tento bod. Neodstraňuje.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Udalosti sledovať a nebol som pripravený. Kŕmenie kurčiat, otec letel do jej manžela. Že celú tú dobu sedeli blízko.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Blížiace sa jej kričal niečo. A tlačila k zemi, zdvihol chvost. Tu je tvoj otec ... Hero! Fed deti zahreje, že je čas vrátiť sa k svojej žene! Sú lahodne sex a prisahal si, prečo musím druhá kostra nosiť širokouhlý objektív, teleobjektív, že nie!

Takto to ... budem doma včas, kŕmiť deti, piť a vrátiť vám za lásku. Sú to všetko tak dobre, je ...

Tieto dva obrazy nie sú konkrétne stane čistý od nečistôt, aby ukázal, ako veľmi môže dostať prach na čipe, ak chaotický meniť objektívy v púšti.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

K večeru začalo pršať, a tento veľký, hrdý vták sedel na hniezde ako kura. Konvenčné za mokra sliepky.



Obraz príbeh o živote svišťov orlov

A druhý deň nechali svojmu trápenie v teple pod spaľujúcim slnkom.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Ale také Eaglets začal o tri týždne neskôr: Wings rastú, sa snaží preukázať svoj nárok.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

A pred sebou sestier môže povydelyvatsya ukazuje, čo piruety schopný:

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Táto rodina - niečo, čo sa v druhom obrázku, ale takmer o mesiac neskôr. Všetky tri sú silní, veselá. Syčí na mňa takto hrôza berie ...

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

To je ďalší, a tretí slot. Boli tam tri vajcia a niekto chvost. Je zrejmé, vrh .. :)

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Ale jedno mláďa tu prežil, a to napriek skutočnosti, že kŕmenie bola hojná. Vpravo dole je to, čo zostalo z králika.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Video: "Eagles Ruska Steppe Eagle / Prednáška

Je zrejmé, že zvyšok mláďat vypadla z hniezda a zabili.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Orol je doslova smršť hnal cez hlavu, týčiaci sa z hniezda. Niečo vo mne zachvelo, a to, čo som nechápal.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Skutočným nepriateľom orlov sú líšky. Tieto fotografie sú vyrobené v asi mesiac v mieste, kde sa Eagles ukázal svoju lásku. To je jasne fox navštívil rôzne odreniny. Pozor - má poškodenú čeľusť. Je jasné, prečo má hľadať ľahkou korisťou. Eaglets že koristi sú. Za súmraku alebo v noci, oni skúmali územie okolo hniezda pri hľadaní kurčiat.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Tentoraz líška pozhivitsa zlyhal. Eagles vrhli na nej začal biť.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Boj netrval dlho. Fox naháňania hniezdiace orly.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

táto bitka zábery sú neúspešné, to je fakt. Ale ja ich uloženia. Koniec koncov, keď len hovoriť o tom, čo som to videl - by si tomu?

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Takže na záver, ďalšia mimoriadna epizóda, ktorú som videl.

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Nejako malý koza odchýlili od stáda, pasúce sa v blízkosti hniezda orlov. S potápajúcej sa srdcom som videl to dieťa ide rovno do hniezda! Kto bude tragédia, prešla hlavou ....

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Zmätené Eaglets zírající na novo prichádzajúceho. Môžeme sa len dohadovať, čo si myslia v tej chvíli ... :)) Ale ten chlapec išiel okolo nich, bez platiť žiadnu pozornosť ...

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Oni tiež reagovali na neho s úplnou ľahostajnosťou. Rodičia Eaglets ešte nedotkol dieťa, snáď zo strachu pastiera.

Video: Photo lov orol

Obraz príbeh o živote svišťov orlov

Musel som vykresliť niečo kričí kozy, a to zázrak - došiel až ku mne ... :))

Takže on bol zachránený ...
Kto je táto koza po dobu štyroch rokov. Vyrástla tvrdohlavý a svojhlavý. Stále chodí kedy chce, už má veľa vlastných detí ... :)

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Čierny orol - vták, ktorý sa nikdy sedieť v kľudeČierny orol - vták, ktorý sa nikdy sedieť v kľude
Korunovaný orol - najväčší orol v AfrikeKorunovaný orol - najväčší orol v Afrike
Stellerova orol morský: Je možné sa učiť orol hlas?Stellerova orol morský: Je možné sa učiť orol hlas?
Bojová eagle (lat. Polemaetus bellicosus)Bojová eagle (lat. Polemaetus bellicosus)
OrliOrli
Eagles: Čo sú zač?Eagles: Čo sú zač?
Eagle Wahlberg - strieborný vták na obloheEagle Wahlberg - strieborný vták na oblohe
Orol stepný, ako loviť okrídleného dravca?Orol stepný, ako loviť okrídleného dravca?
Eagle Isidore - dosť silný vtákEagle Isidore - dosť silný vták
Indian orol jastrabovitý: Vtáky PopisIndian orol jastrabovitý: Vtáky Popis
» » Obraz príbeh o živote svišťov orlov