GuruAnimale.com

Zarážajúce drevená plastika Nicholas Gleb

Nikolai Gleb v obci Kushnitsa Zakarpatskej oblasti - miestne celebrity: remeselník vie celé okolie. On vyrezáva drevené figúrky zarážajúce.

Plastika upútal pán ako dieťa, a po deviatej triede sa prihlásil do Užhorodu College of Art študovať na rytca. Počas svojho života sa snažil veľa materiálu, ale nakoniec sa vrátil do stromu.
"Prerušila som kameň, ale páči sa mi ten strom: z nej môžeme urobiť všetky naše plány, bez plytvania veľa času. A cez mramor alebo žula sedieť celé mesiace - hovorí &bdquo-Vzglyad&ldquo- Nikolai Gleb. - Skúšal som rôzne druhy dreva, ale rovnako ako borovica a vlašských orechov pre jeho farby a textúry. Stuff Aj priniesli z okolitých dedín, a to sa stáva, že sa ocitám, napríklad na záhrade susedov rúbať strom a ja ich vykúpil. "


iba motorovou pílou

Nápady pre Sculpture majster hľadá všade: niektoré obrázky príde sám so sebou, iní nastanú počas jazdy, a iní - navrhnúť priateľom. Všetky nápady obrysy, nakreslil a podal, stáva pádne albumu. Hrdinovia často diktuje materiál, s ktorým chcete pracovať: obrysy viditeľné - treba všímať a dať potrebné formuláre.
Od pílou náradia: rýchlo a ľahko rezať sochy. Len u malej časti - oči, uši, zuby - použité frézy. Cena plastiky - 100-1000 $, ale môže byť viac, v závislosti na výške a zložitosti práce z dreva.
Akonáhle ready náčrtu Nicholas vyberie drevo a vyberie najvhodnejší pre jej pozemku. Potom reťazová píla reže silueta a veľké detaily. A až potom, čo práca na maličkostiach: obrysy svalov, vlasy, alebo vlasy. Na konci spracovania antiseptické proti hnilobe a hmyzu a lakov.

Nikolai Glebova diela sú veľmi realistický

"Je dôležité, aby vykresliť anatómiu postáv, čo znižuje ich svaly, svalové napätie, mimiku a nosy. Ukazuje spôsob života: líška sa tajne na hniezde vtáka alebo dravca útočiace zajaca. Avšak som ešte študoval anatómiu, len pozorovať správanie zvierat aj ľudí, "- hovorí umelec.
"Najťažšie - moje prvé zamestnanie &bdquo-Umučenie Krista&ldquo-, kompletne ručne vyrezávané buk. Videl som veľký hájom, vo výške dvoch metrov s pobočkou prezeral siluetu Ježiša Krista. Dlhú dobu som išiel, urobil som náčrtky, a potom opatrne posekal buk, priniesol domov a posadil sa do práce. Bežné nástroje neboli pre rezné nástroje na plynovom sporáku ohrieva kovový obrobok a zaťať ich - pamätať Nicholas. - No, najväčší a najviac prácne - 8 rokov s prestávkami, ktoré som strávil v turistickej dedinke Rusínová v regióne Kostroma Ruska. Tam bol starý ruský atlét Ivan a jeho priateľka Mary, chata na kuracie stehná, Ježibaba, ihrisko so mnou. "
Na Ukrajine, trochu talent Nicholas požadoval, ale má záujem v zahraničí: Nemci a Holanďania kúpil ihrisko. Blame Internetu. Nikolay zaslali fotografie sôch na stránke v sociálnej sieti. Za iba dva týždne celkový počet páči sa Obrázok má asi tristo tisíc kliknutia, nehovoriac o projekcie, ktorých počet sa už dávno prekročili pol milióna.

Video: Mestské múzeum otvorilo výstavu sôch lesa



Video: Výstava obrazov zo stromu

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Ghostly plastika Rob MulhollandGhostly plastika Rob Mulholland
85 000 Km na bicykli pozdĺž hranice ZSSR85 000 Km na bicykli pozdĺž hranice ZSSR
Vianočný strom z nemeckej farmy MellenseeVianočný strom z nemeckej farmy Mellensee
Great Banyan - strom s najväčším svetovým oblasti korunyGreat Banyan - strom s najväčším svetovým oblasti koruny
Kameň Saiva (saywite kameň) - starobylé mesto v miniatúreKameň Saiva (saywite kameň) - starobylé mesto v miniatúre
Sochy v bronzu Kim osýpky (kim kori)Sochy v bronzu Kim osýpky (kim kori)
Chutné nápady: Nová reklamaChutné nápady: Nová reklama
Žrebec Basil sa stal pravidelným pubŽrebec Basil sa stal pravidelným pub
Vyrábame záhradné cesty s rukami zo stromuVyrábame záhradné cesty s rukami zo stromu
Verdon gorge (Verdon gorge) zarážajúce rázštepVerdon gorge (Verdon gorge) zarážajúce rázštep
» » Zarážajúce drevená plastika Nicholas Gleb