GuruAnimale.com

So snom o živote

West De Du Toit, bývalý člen ochranky z Juhoafrickej republiky, sa stala skutočným Tarzan - chce hrať vo filme o hrdinovi džungle. 24-ročný nezamestnaný kulturista stal sa posadnutý s legendou o Tarzanovi, zatiaľ čo žije v Namíbii, kde strávil svoje detstvo. Chlapcov otec zhromaždené Tarzan románov a komiksov, ktorý rozprával príbeh o svojich dobrodružstvách. V súčasnej dobe, West Des Du Toit očakáva, že bude môcť zaujať Hollywood - a to bol pozvaný hrať úlohu svojho idolu.

West Des pohladil geparda.


West De Du Toit hovorí: &ldquo-ja ako Tarzan takmer každý. Môj najlepší priateľ - Elephant Shaka a trávim viac času s opice, zebry a krokodílmi, než k ľuďom. Niekto si môže myslieť, že som blázon, ale ja viem, že som sa narodil pre to. Staviam dom na strome, aby úkryt pred leopardy a hadov na svete. A niekedy som osamelý. Chcem nájsť Jane, ktorá by sa rozžiari osamelosti&rdquo-.

A dodáva: &ldquo, nemám rád alkohol. Je lepšie dať prednosť ovocia alebo bobúľ. Ja viem, čo hmyz sú jedlé&hellip- Všeobecne platí, že nie každá dievča bude môcť žiť so mnou v džungli&rdquo-.

Keď De Wet nie je v džungli, on pomáha jeho otec k práci na ranči. Potom, čo žil po dobu jedného roka vo Veľkej Británii so svojím bratom, sa vrátil do Afriky, a teraz plánuje, aby sa stal hviezdou nového filmu Tarzana.


So snom o živote


Syn farmára, ktorý žije s rodičmi, 53-ročného Ludolf a Ida, rovnako ako dvojča Rudolf v Georgii, Južnej Afrike a teraz trávi noc o samote v lese, bez hmotnej pohodlie. Hovorí: "Ja som vytvoril platformu, na strome, špeciálne strieškou, kde sa môžem schovať pred hladnými leopardy alebo hady. Necítim sa osamelo - aj keď niekedy zle chcete rýchlo nájsť svoju vlastnú Jane, kto by so mnou zdieľať moje útočisko v lesoch ".

So snom o živote


West De Du Toit hovorí, že dievčatá hladiť ho ich pozornosť - väčšinou sú priťahované jeho krásnym telom čerpá. Avšak, on je stále v hľadaní tejto jedinečnej dámskej srdca, ktorý sa stretol so svojimi zvieratami. Mladík vysvetľuje: "Nie som jedným z tých, kto má rád na party, nikdy som dokonca bol opitý v jeho živote. Tam mám rád ovocie a bobule, ktoré som nájsť v lese. dokonca viem, že niektorí z hmyzu sú vhodné na ľudskú spotrebu. Pravdepodobne, tam je svetlo na také nezvyčajné dievčaťa, ktorá sa rozhodne, aby so mnou, a to neodradilo môj životný štýl. "

De Wet maznanie gepard.

So snom o živote




V roku 2006, West Des Du Toit a jeho dvojča odišiel do Veľkej Británie, kde sa mladý muž pracoval po dobu jedného roka ako strážca a neskôr - vodič v doručovacie služby. Teraz sa mladý muž vážne stanovené, aby sa stal hviezdou nového hollywoodskeho filmu o dobrodružstvo Tarzana. Hovorí: "Ja začal trénovať v roku 2007 a od tej doby mám značný pokrok. Nedávno som hovoril so zaujímavým chalanom zo štátov, ktorý mi ponúkol prísť do konvencie venovaná Tarzana. Bude to veľmi príjemné - konečne v kruhu spolupracovníkov. Ľudia sú skeptickí a nechápu, môj spôsob života, vo mne. "

De Wet sedí na slona. Vo filmoch Johnny Weissmüller ľahko vyskočí na chrbte slona k zemi.

So snom o živote


Mladík už podarilo hrať amatérsky film o dobrodružstvo Tarzana. Jane hral rolu jeho priateľka herečka.

Devet jazdu na slonovi, v napodobňovaní slávny hrdina hollywoodskeho filmu.

Kulturistky, rovnako ako jeho otec, bol zbieranie komiksov o Tarzanovi, obdivuje fiktívne bojovník džungle, žije v Namíbii so svojou opičkou Chita. A rovnako ako Tarzan sa pohybuje vínnu révu a konáre, nesmieme zabudnúť ani prezradiť proprietárne susedstve krik.

So snom o živote


West De Du Toit bol zapojený do kulturistickej súťaže.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
Detstvo rybár mačka menom John DavisDetstvo rybár mačka menom John Davis
Guinness - dog-vegetariánskej, s ťažkými alergiamiGuinness - dog-vegetariánskej, s ťažkými alergiami
Zomrela najstaršia mačka na sveteZomrela najstaršia mačka na svete
Polícia nemôže vyrovnať s čiernou mačkou, útočiť na ľudíPolícia nemôže vyrovnať s čiernou mačkou, útočiť na ľudí
Nezvyčajné priateľstva teriér a šelmyNezvyčajné priateľstva teriér a šelmy
Moderné Tarzan: fotografie, v ktorom znovu príbeh o divokých detíModerné Tarzan: fotografie, v ktorom znovu príbeh o divokých detí
8 Rokov stará dievča poháňa priateľstvo s vtákmi a získať im darčeky8 Rokov stará dievča poháňa priateľstvo s vtákmi a získať im darčeky
Ako nakŕmiť krokodíla, a zostať naživeAko nakŕmiť krokodíla, a zostať nažive
Stále máte túžbu zaobstarať si psa?Stále máte túžbu zaobstarať si psa?
Stolen pes rád, že majiteľStolen pes rád, že majiteľ
» » So snom o živote